Setur’un Cazip Yurt Dışı Kampanyaları

Setur ile avantajlı yurt dışı tatilleri keşfedin! Yüzde 25 indirim ve ek fırsatlar sizi bekliyor. Kaçırmayın!

«

Setur, geniş bir yelpazede cazip kampanyalarla tatil tutkusunu yurt dışına taşıyor.

Koç Topluluğu şirketlerinden olan Setur, tatil severlere yönelik avantajlı yurt dışı turlarını sunarak tatil coşkusunu doruklara çıkarıyor. Sene sonuna kadar devam edecek olan yüzde 25 ön ödemeli kampanya, Kasım-Aralık turlarında geçerli yüzde 10 ek indirim ve 2024 turlarını kapsayan yüzde 15 ek indirim fırsatlarıyla Setur, Balkanlardan Uzak Doğu’ya kadar uzanan yurt dışı tatil hayallerini gerçeğe dönüştürme imkanı sunuyor.

Seyahat engellerini ortadan kaldırarak hayatları zenginleştiren Setur, bol avantajlı kampanyalarıyla yurt dışı tatil hayalleri kuran tatil severleri, istedikleri tatil fırsatlarıyla buluşturuyor.

Setur’un avantajlı yurt dışı kampanyaları arasında, 2024 seçili yurt dışı turlarında geçerli yüzde 25 ön ödeme imkanıyla fiyatların sabitlenebilmesi, tatil severlerin yolculuğa 45 gün kala ödemelerini istedikleri şekilde tamamlayabilmesi bulunuyor. Ayrıca, Kasım-Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek tüm turlarda yüzde 10 ek indirim avantajı da sunulmaktadır.

Setur, avantajlı yurt dışı tur imkanlarını 2024 yılında da tatil severlerle buluşturarak yüzde 15 ek indirim kampanyasıyla öne çıkıyor.

Verilere göre, Ocak – Ekim 2023 döneminde yurt dışı turlarını tercih eden tatil severlerin oranı bir önceki yıla göre yüzde 100 artış gösteriyor. İstanbul, Ankara ve İzmir çıkışlı turlar büyük ilgi görürken, Setur, farklı kültürlere açılan ve yoğun ilgi gören onlarca tura ev sahipliği yapıyor.

Balkan turları ve Uzak Doğu’nun egzotik köşeleri Tayland ve Bali, 2023 yılında en çok tercih edilen turlar arasında bulunuyor. Masmavi suları ve sıcak kumsallarıyla Hurgada, Sharm El Sheikh ve Dubai ise yaz aylarını geçirmek isteyenlerin favorisi oluyor. Avrupa’da İtalya, İspanya, Benelüks ve renkli kasabalarıyla Alsas Bölgesi ise tatil severlerin tercihlerinde öne çıkıyor.

2023 ve 2024 yılı turlarında keşfedilmeyi bekleyen uzak coğrafyalara odaklanan Setur, Asya’da Hindistan, Nepal, Vietnam, Kamboçya ve Küba gibi destinasyonlarda yoğun talep alıyor. Özellikle 2024 için alınan rezervasyonlarda ise Japonya, Hindistan ve Nepal turları dikkat çekiyor.

Setur’un zengin kampanya seçenekleri ve geniş coğrafyalara yayılan yurt dışı turları hakkında daha fazla bilgi, setur.com.tr ve Setur mobil uygulamasında bulunabilir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *