Six Senses Kaplankaya, Avrupa’nın En İyi Beşinci Spa Resort’u Olarak Seçildi

Six Senses Kaplankaya: Ege'nin Spa Harikası!

«

Six Senses Kaplankaya, Condé Nast Traveler tarafından 2023 yılında Avrupa’nın en iyi beşinci Spa Resort’u olarak seçildi. Bu prestijli başarı, resortun benzersiz wellness felsefesi, eşsiz konaklama deneyimi ve Ege Bölgesi’nin muhteşem doğal güzellikleri içindeki konumuyla elde edildi.

Condé Nast Traveler, dünya genelindeki en iyi oteller, tatil köyleri, seyahat destinasyonları ve Spa otellerini değerlendiren uluslararası bir seyahat dergisi olarak kabul edilir. Okurlarının oylarıyla belirlenen “Avrupa’nın En İyi Spa Resort’ları” listesinde Six Senses Kaplankaya, Avrupa’nın en iyi beşinci Spa Resort’u olarak yer aldı. Ayrıca, Türkiye’den listede ilk ona giren tek resort olarak, Türkiye’nin uluslararası alandaki yüksek itibarını sürdürdü.

Her yıl Condé Nast Readers’ Choice Awards okuyucuları tarafından belirlenen bu liste, 2022’de “Dünya’nın En İyi Spa Resort’ları” sıralamasında da yer almış olan Six Senses Kaplankaya’yı, 2023’te “Avrupa’nın en iyi Spa Resort’ları” sıralamasında beşinci sırada görmesi, resortun başarılarını bir kez daha gözler önüne serdi.

Six Senses Kaplankaya’nın bu prestijli listede öne çıkmasının ardında; etkileyici Güney Ege kıyısında konumlanması, 141 odasının sadelik ve doğal güzelliklerle bütünleşen tasarımı, 10.000 metrekarelik devasa Spa, Fitness ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, cilt bakımı tedavi merkezi, salon ve şifa programları gibi sağlıklı yaşam için bütünsel bir yaklaşım sunması ve yıl boyunca misafirlere çeşitli zihinsel ve bedensel dersler, rehberli yürüyüşler, bisiklet gezileri ve su sporları gibi etkinlikler sunması gibi dikkat çekici özellikler yer alıyor.

Six Senses Kaplankaya, Ege’nin benzersiz doğasını keşfetmek ve özel wellness deneyimleriyle kendini yenilemek isteyen misafirlerini 2024 yeni sezonunda tekrar ağırlamayı dört gözle bekliyor. Resort, Ege Bölgesi’nin en huzurlu ve dingin dönemini birlikte keşfetmek için misafirlerini davet ediyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *