The Ritz-Carlton, İstanbul’da Hatha-Vinyasa Yoga Zamanı

«

The Roof at The Ritz-Carlton, Istanbul, misafirlerini huzur dolu Boğaz manzarası eşliğinde bedeni ve zihni uyandırmaya çağırıyor. Yoga eğitmeni Sanem Selici ile bir saat sürecek Hatha-Vinyasa Yoga dersleri kaldığı yerden devam ediyor.

The Roof at The Ritz-Carlton, Istanbul yaz boyunca her cumartesi saat 10:00’da güne yoga ile başlamaya davet ediyor. Yeni mevsime geçerken hayat rutuninde yogaya yer vermeyi seçen misafirlere,  yoga eğitmeni Sanem Selici ile Hatha – Vinyasa Yoga dersi sonrasında sağlıklı bir bowl ve smoothie içeceği sunuluyor.

The Roof’ta Yoga ile dişil ve eril enerji denge buluyor

Hatha – Vinyasa pratiklerinin bütünleştiği yoga dersleri enerji kanallarındaki blokajların açığa çıkarılması ve kaldırılmasını sağlarken dişil ve eril enerjiyi dengeliyor. Bedeni arındırmak, güçlendirmek ve yeniden canlandırmak için yapılan her seviyeye açık yoga dersleri, stresi azaltıp zihni kontrol etmeyi hedefleyen meditasyon ve nefes terapisini de içinde barındırıyor. Kalpleri açarak olumlu düşünme yapısını günlük hayata entegre etmeye odaklanan ders, zihni ve bedeni uyumluyor. Özgür ruhlara hitap eden, özde bulunan dişil ve eril enerjiyle bağlantı kuran Hatha – Vinyasa yoga dersleri her cumartesi gerçekleşiyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *