Sanasaryan Han a Luxury Collection Yakında Hizmete Açılıyor

Sanasaryan Han, A Luxury Collection Hotel, İstanbul, tarihi yarımadanın tam kalbinde, konaklama deneyimini lüksle buluşturmak için kapılarını çok yakında açacak.

«

Doğu ve batının buluştuğu, İstanbul’un büyüleyici, tarihe tanıklık etmiş bölgesine misafirperverliğiyle değer katacak olan Sanasaryan Han a Luxury Collection Hotel, İstanbul, modern ve lüks kavramlarını bir araya getirerek, kültür mirasımızı yerli ve yabancı turistlerle paylaşmak için elçi olacak. Sanasaryan Han a Luxury Collection Yakında Hizmete Açılıyor!

Sanasaryan Han a Luxury Collection, İstanbul ‘Multi Property’ Otel Genel Müdürü Volkan Öztürkler, “Marriott International’ın, en değerli markalarından The Luxury Collection felsefesiyle, hayata geçirmeye hazırlandığımız Sanasaryan Han a Luxury Collection’u çok yakında hizmete açacağız. İstanbul’da lüks konaklama deneyimine yeni bir perspektif kazandıracağız.” dedi.

Tarihi yarımadanın zengin mirasını lüksle birleştirerek misafirlerine alışılmışın dışında bir konaklama deneyimi sunmaya hazırlanan Sanasaryan Han a Luxury Collection Hotel, İstanbul, yakında kapılarını açacak.

Sanasaryan Han a Luxury Collection Yakında Hizmete Açılıyor

Sanasaryan Han a Luxury Collection, İstanbul’un ‘Multi Property’ Otel Genel Müdürü Volkan Öztürkler, ‘‘Sanasaryan Han a Luxury Collection Hotel, İstanbul’un kapılarını yakında misafirlerimize açacağımız haberini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Tarihi yarımadada, sektörümüzde yeni bir dönem başlatmayı hedefliyoruz. Şehrimizin en özel semtinde yer alan bu kültür mirasında, tarih ve lüksün özünü birleştiren bir konsept ile misafirlerimize eşsiz deneyimler sunmayı amaçlıyoruz. İstanbul’da konaklama sektöründe fark yaratacak bu destinasyonda misafirlerimizle buluşmak için sabırsız ve heyecanlıyız.’’ dedi.

Marriott International markalarından The Luxury Collection bünyesindeki Sanasaryan Han a Luxury Collection Hotel, İstanbul’un tarihi dokusu ve kültür mirasına vurgu yapan bir konsept sunacak. Aynı zamanda çağdaş sanatı lüks ve modern tasarım anlayışıyla birleştirerek, konuklarını hem otel içinde hem de çevresinde ağırlayacak. Otel odalarında Türkiye’nin zengin kültüründen esinlenilen el yapımı bakır banyo aksesuarları ve zanaatkârlar tarafından işlenmiş pullar ve kartpostallar bulunuyor. Konuklar, otel dışına adım attıklarında Mısır Çarşısı, Kapalı Çarşı, Sultanahmet Camii, Ayasofya ve Karaköy gibi önemli noktalara yürüyerek kolayca ulaşılabilme imkânı bulurken İstanbul’un kalbinde otantik bir deneyim yaşayacaklar. Bu özel deneyim, konuklara sadece lüks bir konaklama değil, aynı zamanda tarihi bir atmosfer içinde unutulmaz anılar biriktirme fırsatı sunuyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *