Ramazan Bayramı’nda Türkiye’yi ve dünyayı keşfedin!

Keyifli rotaları ve her bütçeye uygun tur paketleriyle Türkiye’de seyahat kültürünün gelişmesine katkıda bulunan Prontotour, Ramazan Bayramı’nda seyahatseverleri farklı coğrafyalara keşfe çıkarıyor.

«

Ramazan Bayramı tatili gezginleri güzel bir tatil planı yapmaya teşvik ediyor. Ramazan Bayramı’nda Türkiye’yi ve dünyayı keşfedin! Seyahat trendlerini belirleyen ve kaliteli hizmet anlayışının yanında, uzman rehber kadrosuyla dört dörtlük bir bayram tatili vadeden Prontotour, birçok turunda uçak bileti fiyatına konaklama dahil paketleriyle gezginlere dünyanın kapılarını açıyor.

Ramazan Bayramı’nda Türkiye’yi ve dünyayı keşfedin!

Klasik rotalar her zaman popüler

Türkiye’de yaşayan seyahat tutkunları için yurt dışı tatili denilince akla gelen ilk rotalar; İtalya, İspanya, Orta Avrupa (Budapeşte-Viyana-Prag), Benelüks bölgesi, Balkan coğrafyası, Mısır, İngiltere ve Yunanistan gibi ülkeler. Bu rotalar, tarih, kültür, sanat, gurme lezzetler ve daha nice farklılıkları deneyimleme fırsatı sunuyor. Rehber memnuniyetiyle adından söz ettiren Prontotour’un paket turları bu bayram Avrupa şehirlerinin tadını doyasıya çıkarmak için iyi bir alternatif olabilir.

Ramazan Bayramı turlarında en çok talep gören tur paketleri arasında 7 gece 8 günlük Klasik İtalya, 4 gece 5 günlük Barcelona ilk sıralarda geliyor. Yine Saraybosna, Balkanlar’da 4 ülke, Mısır paketleri en çok istek gören yerler arasında.

Bayram şekeri tadında yurt içi turları

Prontotour’da yurt içinde Ramazan Bayramı döneminde uçak veya otobüsle gidilebilen 30’dan fazla tur var. Benzersiz coğrafi yapısıyla UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Kapadokya, Bozcaada ve Gökçeada’yı kapsayan Kuzey Ege turları, muhteşem doğası ve gurme lezzetleriyle Karadeniz-Batum seyahatseverleri bekliyor. Tunceli Munzur Vadisi ve Kemaliye turu, özel uçakla Kars-Van turu, Doğu Ekspresi ile Doğu Anadolu turları, Gaziantep-Şanlıurfa Göbeklitepe turu, uçaklı GAP turu gezginlerin en çok talep gösterdiği diğer paketler arasında.

Hem vizesiz hem yakın

Bayram tatilinde hem vizesiz hem de yakın bir coğrafyaya seyahat etmek isteyenlere bu yılın parlayan güneşi Sharm el Sheikh göz kırpıyor. Vizesiz paketler arasında Katar, Fas, Tunus ve Lübnan dışında Balkan güzelleri Saraybosna, Üsküp, Belgrad, Ohrid, Budva ve Arnavutluk alternatif oluyor. Tarihi ve gurme lezzetleriyle Osmanlı izleri taşıyan bölge, yerel insanlarıyla da misafirlerini evinde hissettiriyor.

Gemi turları seçenekler arasında

Bayramda gemi tatilini tercih edenler, lüks otel tadında, bavul aç-kapa derdi olmadan konaklama fırsatı yakalıyor. Özellikle aileler için son derece uygun olan Prontotour’un gemi turları, bayram tatilinde Akdeniz ve Yunan Adaları’na yelken açıyor. Dileyen seyahatseverler için ise nehir turları diğer alternatifler arasında. Ren, Main, Tuna nehir turları bu güzergahlardan birkaçı…

Ramazan Bayramı’nda Türkiye’yi ve dünyayı keşfedin!
Ramazan Bayramı’nda Türkiye’yi ve dünyayı keşfedin!

Dileyene uzak rotalar

Prontotour 7 gece 8 günlük Uzak Doğu tur paketleriyle egzotizmi yakından hissederek muhteşem doğanın tadını çıkarmak isteyenlere Tayland; Bangkok, Phuket, Phi Phi Adaları, Pattaya ve Koh Samui adalarıyla yeryüzünde cenneti vadediyor. Gözde balayı rotalarından Bali ve Singapur yine bayramda Asya’da keşfedilecek keyifli rotaları oluşturuyor. Tayland’da, neredeyse Antalya’da 5 yıldızlı otel fiyatına bir deniz tatili yapmak mümkün. Turkuaz denizleri, beyaz kumlarıyla ünlü, doğa harikası Maldivler ve Seyşeller yine farklı coğrafyaları keşfetmek isteyenler için egzotik alternatifleri oluşturuyor.

Prontotour Japonya’dan Güney Kore’ye, Vietnam’dan Kamboçya’ya, Güney Amerika’dan Küba’ya, Güney Afrika’dan Çin’e, Amerika Birleşik Devletleri’nden Hindistan’a ve Nepal’e düzenlediği turlarla çok geniş yelpazede tatil seçenekleri sunuyor. Uzak ülkelere seyahat planı yapanlara Prontotour rehber ekibi, güvenlik, doğru yönlendirme, detaylı gezi planı gibi konularda büyük avantajlar sağlıyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *