«

Sunduğu özel tur rotalarıyla gezginlere dünyanın dört bir yanını keşfetme imkânı sunan GitmekLazım.com, Vietnam ve Kamboçya’yı kapsayan Renkli Rotalar turuyla gezginlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşuyla 25 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek turda gezginler Güneydoğu Asya’nın büyüleyici doğasını ve tarihini keşfedecek. GitmekLazım Renkli Rotalar turu.

Yenilikçi turizm anlayışı ve sunduğu yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’de turizme yeni bir bakış açısı getiren GitmekLazım.com, gezginleri Vietnam ve Kamboçya’nın eşsiz güzelliklerini görmeye davet ediyor. Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşuyla 25 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek turda gezginleri birbirinden farklı deneyimler bekliyor.

GitmekLazım Renkli Rotalar turu

Hem görsel hem sanatsal şölen

GitmekLazım.com’da satışa sunulan tur kapsamında gezginler 10 gün boyunca Hanoi, Siem Reap ve Saygon şehirlerini keşfetme fırsatı yakalayacak. Hanoi şehir turunda Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagodası’nı görecek olan gezginler arzu ederlerse UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay turuna katılarak, tekneyle dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen körfezi keşfedecek. Ayrıca Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası tiyatrosunu izleme fırsatı yakalayacak.

Yüzen evlere yolculuk

Siem Reap’te ise gezginler Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölü tekne turuna katılarak, burada Kamboçya’nın en önemli gelir kaynağı olan balıkçılıkla geçinen ailelerin, kazıklar üzerine oturtulmuş evleri ve yüzen evlerini yakından görebilecek. Ayrıca UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turuna katılabilecek. Baphuon, Bayon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nın yanı sıra Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret edecek olan gezginler, insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat’ı da keşfedebilecek.

Maymun adasında birçok farklı maymun çeşidi görülecek

Turun son ayağı olan Saygon’da ise Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası, Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını görecek olan gezginler, isterlerse suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünya olan My Tho kasabasını ve Unesco tarafından koruma altına alınan Can Gio Mangrov Ormanı ile birçok farklı maymun çeşidini yakından görme şansı elde edecekleri Maymun Adasını ziyaret edecek.

GitmekLazım.com’un Vietnam & Kamboçya Turu Renkli Rotalar (Hanoi – Saygon) ile ilgili detaylar aşağıda yer alan link üzerinden keşfedilebilir. https://www.gitmeklazim.com/vietnam-kambocya-turu-renkli-rotalar-hanoi-saygon

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *