Dans Tutkusu Belek’te Canlanıyor

Ela Excellence Resort Belek, Tan Sağtürk Dans Akademi iş birliğiyle misafirlerine büyüleyici bir tatil sunuyor.

«

Ela Excellence Resort Belek: Dans Tutkusunu Tan Sağtürk Dans Akademi ile Destekliyor! Dans Tutkusu Belek’te Canlanıyor.

Ela Excellence Resort Belek, uluslararası standartlardaki hizmet kalitesi ve kişiye özel tatil anlayışıyla misafirlerine büyüleyici bir tatil deneyimi sunuyor. Tan Sağtürk Dans Akademi tarafından verilen eğitimler ile misafirlerine dansın coşkusunu yaşatmaya hazırlanan Ela Excellence Resort Belek, Temmuz ve Ağustos aylarında hem çocuklar hem de yetişkinler için özel grup dans atölyeleri düzenliyor. Bu atölyeler, doğanın canlandırıcı gücü eşliğinde tatil keyfini benzersiz bir deneyime dönüştürüyor.

Dans Tutkusu Belek’te Canlanıyor

Ela Excellence Resort Belek, tüm yaş grubu çocuklara hitap eden Everland Kids World’ün eğitici ve eğlenceli aktiviteleriyle tatili çocuklar için de unutulmaz kılıyor. 7-9, 9-12 ve 13 yaş üzeri çocuklara yönelik Street Jazz dans eğitimleri ve yetişkinler için bale atölyeleri ile dansın coşkusunu misafirlerine yaşatan Ela Excellence Resort Belek, dansın bedensel ve ruhsal sağlığı destekleyen bir sanat olduğunu vurguluyor.

Ela Excellence Resort Belek Turizm Koordinatörü Korhan Alşan, Tan Sağtürk Dans Akademi ile gerçekleşen iş birliği hakkında yaptığı açıklamada, “Ela Excellence Resort Belek olarak Tan Sağtürk Dans Akademi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile çocuklar başta olmak üzere dansa ilgi duyan yerli ve yabancı tüm misafirlerimizin tatilde bu keyfi yaşamalarını istiyoruz. Ela Excellence Resort Belek’in iyileştirici doğası eşliğinde bedensel ve zihinsel olarak huzur bulacaklarına inanıyoruz. Misafirlerimize dansın büyülü dünyası eşliğinde tatilde özgürleşme fırsatı sunduğumuz için mutluluk duyuyoruz” dedi.

Ela Excellence Resort Belek Hakkında

Ela Excellence Resort Belek, 15 yılı aşkın süredir ülke turizmine hizmet eden ve Özak Global bünyesinde yer alan bir tesistir. 1985 yılında temelleri atılan Özak Global; turizm, inşaat, gayrimenkul yatırım ortaklığı ve tesis yönetimi gibi farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. 40 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye ekonomisinin itici güçlerinden biri olan Özak Global, 2007 yılında Ela Excellence Resort Belek ile turizm sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana kişiye özel tatil anlayışı ve uluslararası standartlardaki kalitesiyle hizmet veren Ela Excellence Resort Belek, Türkiye’de nitelikli çocuk ve aile konseptine sahip öncü otellerden biridir. Özak Global, turizm sektöründe Bodrum, Kemer ve Didim’de yenilikçi fikirler ve imza projelerle yeni tatil konseptlerini hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Belek Nerede?

Belek, Türkiye’nin Antalya iline bağlı bir tatil beldesidir. Antalya şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta bulunan Belek, Akdeniz kıyısında yer alır ve lüks otelleri, golf sahaları, doğal güzellikleri ve tarihi kalıntıları ile ünlüdür. Belek, aynı zamanda Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biridir.

Tan Sağtürk Kimdir?

Tan Sağtürk, Türkiye’nin ünlü baletlerinden biri ve Tan Sağtürk Dans Akademi’nin kurucusudur. 1969 doğumlu olan Sağtürk, sanat kariyerine İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde başlamış ve yurt dışında da önemli bale topluluklarında dans etmiştir. Türkiye’ye döndükten sonra Tan Sağtürk Dans Akademi’yi kurarak bale ve dans eğitimine katkıda bulunmuş ve birçok öğrenci yetiştirmiştir. Sağtürk, aynı zamanda televizyon programları ve sosyal sorumluluk projeleri ile de tanınmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *