Bodrum Marina Vista bayramda Unutulmaz Bir Bodrum Tatiline Davet Ediyor

DOUBLETREE BY HILTON BODRUM MARINA VISTA BAYRAMDA UNUTULMAZ BİR BODRUM TATİLİNE DAVET EDİYOR…

«

Bodrum’un merkezinde kendine has dokusu, eşsiz atmosferi ve gizli güzellikleriyle  yer alan DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista, bu bayramda çok özel etkinliklerle misafirlerini ağırlayacak.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista Bpdrum’un kalbinde yer alan özel bahçesi, havuz başındaki keyifli alanları ve kendine has dokusuyla bu bayram tatilinde de Bodrum’u misafirleri için yine unutulmaz kılacak.

Tek adımda Bodrum mottosuyla ile misafirlerine dinlenme ve yenilenme imkanı sunan DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista muhteşem Bodrum manzarasının eşsiz atmosferinde Uzak Doğu lezzetleriyle dikkat çeken NAMA SUSHI & RAW BAR’ı sushi tutkunlarıyla buluşturuyor. Bayram tatilinde sıra dışı SPA deneyimi isteyenler için SpaSoul ile bedenlerini yenilemeye, ayrıca otel girişinde yer alan ve gün boyu hizmet veren dünya mutfağında markalaşan Big Chef’s ile Bodrum ruhunu yaşamaya davet ediyor.

Bayram süresince çeşitli etkinliklere de ev sahiliği yapacak olan DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista misafirlerinin farklı deneyimlerle bu bayram tatilini keyifle geçirmelerini sağlayacak.

Gizem Dağ ile 22 Nisan’da Mutluluk Atölyesi BIGCHEFS’te saat 17:00-18:30 aralığında gerçekleşecek. Ayrıca bayramı müzikle yaşamak isteyen misafiler için de Tahsin Ünüvar Trio 22 Nisan akşamı caz severleri Nama’nın muhteşem menüsüyle Bodrum manzarasını eşsiz Jazz dinletisinde buluşturacak.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *