Taşın dile geldiği masal şehir; Mardin!

Dedeman kalitesiyle donatılmış, Mardin'in kalbinde konforlu konaklama deneyimi.

«

“Dedeman Kalitesi Kültür Mozaiği Mardin’de” Taşın dile geldiği masal şehir; Mardin!

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Dedeman Hotels & Resorts International, Mardin’in tarih ve kültür zenginliğini yansıtan Kasr-ı Beyaz Hotel’i Rest & More by Dedeman Mardin Kızıltepe olarak yeniden açtı. 7 Mayıs 2024’te gerçekleşen açılış töreniyle hizmete giren otel, bölgenin turizm merkezinde konumlanmış, özgün mimari tasarımı ve Mardin mutfağının lezzetlerini sunan zengin menüsüyle hem yerli hem de yabancı misafirlerine Dedeman kalitesini sunmayı hedefliyor.

Mardin, tarihi ve görsel değerleriyle zamanın durduğu bir izlenim veren Mezopotamya’nın önemli şehirlerinden biri. Rest & More by Dedeman Mardin Kızıltepe, bu şehrin kalbinde yer alarak Mardin Kalesi, Deyrulzafaran Manastırı, Dara Antik Kenti gibi tarihi ve kültürel mekanlara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Ayrıca şehir merkezine olan yakınlığı ve havalimanına olan erişim kolaylığıyla da ön plana çıkıyor.

Taşın dile geldiği masal şehir; Mardin!

Otel, 33 odadan oluşuyor ve farklı konaklama seçenekleri sunuyor. Bunlar arasında Superior French Room, Superior Twin Room, Superior Deluxe Twin Room, Connection Family Room ve Suite Room bulunuyor. Otelde ayrıca restoran, lobi barı, Türk hamamı, SPA, masaj, sauna ve toplantı odası gibi olanaklar da mevcut.

Açılış törenine Kızıltepe İlçe Kaymakamı Abdullah Şahin, Mardin Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, Dedeman Hotels Resorts International yöneticileri ve birçok davetli katıldı. Yapılan konuşmalarda, Mardin’in turizm potansiyeline vurgu yapılarak otelin bölgeye katkı sağlaması ve misafirlere Dedeman kalitesini sunması önemle vurgulandı.

Dedeman Hotels Resorts International yetkilileri, otel sayılarını artırma hedefleri ve uluslararası pazardaki büyüme stratejileri hakkında bilgi verdi. Ayrıca, Mardin’deki varlıklarının gurur verici olduğunu ve gençlere odaklandıklarını belirttiler.

Sonuç olarak, Rest & More by Dedeman Mardin Kızıltepe, Mardin’in zengin kültürünü ve tarihini misafirlerine sunmak için heyecanla bekliyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *