Bagatelle Bodrum, Yalıkavak Marina’da Kapılarını Yeniden Açıyor

Bagatelle Bodrum, Yalıkavak Marina’da eşsiz lezzetler ve unutulmaz eğlenceler sunarak yeniden açılıyor!

«

Türkiye’nin ilk Fransız tarzı restoran ve kulübü Bagatelle, Yalıkavak Marina’da unutulmaz lezzet deneyimleri ve eşsiz eğlenceler sunmak üzere yeniden açılıyor. 1 Haziran’da kapılarını açacak olan Bagatelle Bodrum, restoran ve beach club konseptleriyle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Bagatelle Restaurant ve Beach Club, Bodrum’da yer alan ve dünyanın en iyi süper yat marinası olarak bilinen Yalıkavak Marina’da sezon açılışını gerçekleştirecek. Türkiye’de Fransız festivali ve eğlencesini bohem ruhuyla birleştirerek benzersiz bir konsept sunan Bagatelle Bodrum, yeniden misafirleriyle buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Bu sezon, Bagatelle Bodrum menüsüne yeni ve yenilikçi lezzetler ekliyor. Bagatelle’in vazgeçilmez imza yemeklerinin yanı sıra, bu yaz özenle hazırlanan sıra dışı menüsünde fish market konsepti, çeşitli havyarlar, özel deniz ürünleri, paylaşılabilir lezzetler, özel sunumlu pizzalar ve imza kokteyller yer alacak. Zengin yemek kültürü, yerel ve taze tatlarla birleşerek kendine özgü bir şölen yaratıyor.

Mutfakta, uluslararası mutfak inceliklerini benimsemiş olan Bagatelle Bodrum Executive Chef Gökhan Sorguç liderliğindeki ekip, Michelin yıldızlı mekanlarda edindikleri derin bilgi ve tecrübeleri Bagatelle Bodrum’un menüsüne yansıtıyor. Şef Gökhan Sorguç, klasik tatları modern bir dokunuşla yeniden yorumlayarak her bir yemeği sanatsal bir esere dönüştürüyor. Özel kreasyonlar, yerel ve taze malzemelerle hazırlanarak misafirlerin damak zevkine hitap ediyor.

Bagatelle Bodrum, dünyanın en yetenekli DJ’lerinin sahne alacağı, dans etmeye ve iyi vakit geçirmeye davet eden yenilikçi bir müzik performansı sunacak. Bagatelle resident DJ’leri ve konuk DJ’ler, her yaştan misafire eşsiz bir yaşama sevinci sunacak performanslar sergileyecek.

Yaz boyunca gastronomi ve eğlence dünyasının kalbi Yalıkavak Marina’da Bagatelle Bodrum’da atacak. Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0537 057 42 42 numaralı telefonu arayabilir veya bodrum@bagatelle.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Bagatelle Hakkında

Bagatelle, Güney Fransa’nın yaşama sevincini ve epik ruhunu kutlayan lüks restoranlar, beach kulüpleri ve dağ evlerinden oluşan bir Fransız restoran ve kulüp markasıdır. Bagatelle Group’un kuruluşu, Rémi Laba ve Aymeric Clemente adında iki Fransız girişimcinin 2000’li yılların başlarında New York’ta tanışmasıyla başladı. İlk Bagatelle restoranı, New York’un Meatpacking Bölgesi’nde açıldı ve kısa sürede Big Apple’da mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir mekan haline geldi.

Rémi Laba ve Aymeric Clemente, konaklama endüstrisindeki deneyimlerinden yola çıkarak Güney Fransa’nın şenlikli ruhunu, cömert mutfağını ve samimi atmosferini kutlayan bir yer hayal ettiler. İlk restoranlarının hızlı başarısı ile Bagatelle, Fransız yaşama sevincini hızla dünyanın en şık destinasyonlarına taşıdı. Bugün Bagatelle Group, dünya çapında birçok destinasyonda restoran ve beach club’a sahip. Paris merkezli St. Tropez markaları Loulou ve Piaf ile Raspoutine’in St. Tropez ve Miami şubelerini de işleten Bagatelle Group, küresel konukseverliğiyle tanınmaktadır.

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *