Atölyelerden Tiyatroya, Eğlence Dolu Bir Ara Tatil

Ara tatilde eğlence Mobilet'te! Atölyeler, tiyatrolar ve daha fazlası...

«

Ara Tatilde Eğlence Var, Yerin Hazır! Atölyelerden Tiyatroya, Eğlence Dolu Bir Ara Tatil!

Bahar geldi, havalar ısındı ve ara tatil kapıda! Ders temposuna ara verip enerji depolamak için can atan minikler ve büyükler için Mobilet, birbirinden keyifli etkinliklerle dolu bir rehber hazırladı. 6-14 Nisan tarihleri arasında, İstanbul ve Ankara‘da ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz birçok seçenek var.

Atölyelerden Tiyatroya, Eğlence Dolu Bir Ara Tatil

Sakıp Sabancı Müzesi’nde Yaratıcı Atölyeler

Sakıp Sabancı Müzesi, ara tatilde minikleri yaratıcı atölyelerle buluşturuyor. 6 Nisan’da 3-5 yaş arası çocuklar için “Dört Nala Renkler” atölyesi, at heykellerinden ilham alarak kendi oyuncak atlarını yapma imkanı sunuyor. 13 Nisan’da ise 5-9 yaş arası çocuklar, “Arkeolojik Kazı Etkinliği”nde gerçek bir kazı deneyimi yaşayarak arkeoloji ile tanışacak.

Ankara’da Tiyatro Keyfi

Ankara’da tiyatro seven minikler için bu ara tatilde birbirinden güzel oyunlar var. 6 Nisan’da Şato Yazar Sahne’de “Afacanlar Sirki” çocuk tiyatrosu, 7 Nisan’da Demiurk Sahne’de “Kırmızı Başlıklı Kurt Masal Diyarında” interaktif müzikli oyun ve 14 Nisan’da yine Demiurk Sahne’de “Bubble Show” baloncuk gösterisi çocukları eğlendirecek.

School of Akmerkez’de Eğlenceli Etkinlikler

School of Akmerkez by Wise Akademi, ara tatilde de çocuklara unutulmaz deneyimler yaşatıyor. 7 Nisan’da “Sen Neredesin?” interaktif çocuk oyunu, sürdürülebilir bir dünya için eğlenceli bir macera sunuyor. 13 Nisan’da ise “Lıkır’ın Doğum Günü” oyunu, kelebek olmak istemeyen tırtıl Lıkır’ın hikayesini anlatıyor.

Güldüy Güldüy Show Çocuk Geri Dönüyor

Güldüy Güldüy Show’un sevilen skeçleri, 7 Nisan’da Maximum UNIQ Hall’de “Güldüy Güldüy Show Çocuk” oyunuyla sahnede olacak. Kek yapan acemi aşçıdan gizem çözen muhabire kadar birçok komik karakter, kahkaha dolu bir deneyim sunuyor.

Edebiyat Klasikleri Sahnede

Edebiyat klasikleri sevenler için de bu ara tatilde güzel bir seçenek var. Charles Dickens’ın “Oliver Twist” romanından uyarlanan müzikli çocuk oyunu 7 Nisan’da KKM Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi’nde, Jules Verne’in “Seksen Günde Dünya Turu” ise 7 Nisan’da Duru Tiyatro ve 12 Nisan’da Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

Nisan Ayı Boyunca Devam Eden Deneyimler

Mobilet’te nisan ayı boyunca devam eden deneyimler de ailenizle birlikte keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak. Barış Manço Evi, Barış Manço’nun eserlerini ve yaşam alanını keşfetme imkanı sunuyor. Ayasofya Tarih ve Deneyim Müzesi ise Ayasofya’nın tarihi ve güzelliğini modern teknolojiyle harmanlayarak etkileyici bir deneyim yaşatıyor.

Mobilet’in ara tatil rehberinde yer alan tüm bu etkinlikler ve daha fazlası için Mobilet’i ziyaret etmeyi unutmayın!

Etkinliklere ek olarak, Mobilet’in sunduğu bazı avantajlar da var:

  • Kolay bilet alma: Mobilet ile tüm etkinliklere kolayca bilet alabilirsiniz.
  • Güvenli ödeme: Mobilet’te ödemeleriniz güvenlidir.
  • İndirimli biletler: Mobilet’te birçok etkinlik için indirimli biletler bulabilirsiniz.
  • Hızlı giriş: Mobilet ile etkinliklere hızlı ve kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Ara tatilde ailenizle birlikte eğlenmek için Mobilet’in ara tatil rehberini kullanın, yeriniz hazır!

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *