«

CBeebies yaz tatilinde de eğlenceli ve sevilen programlarıyla miniklerin yanında olacak. Ranger Hamza’s Eco Quest, Bluey, Hey Duggee, JoJo & Gran Gran, Garden Tales, Supertato ve daha fazlası Ağustos ayında CBeebies ekranlarına geliyor.

Doğanın güzelliklerini keşfedin

Vahşi yaşam uzmanı Ranger Hamza, genç Rambler’larını şehirlerden kırsal bölgelere uzanan bir keşfe çıkarıyor. Doğadaki her şeyin bir amacı olduğunu söyleyen programda İngiltere’deki vahşi yaşam hakkındaki kapsamlı bilgisini kullanan Ranger Hamza ve genç Ramblers ekibi, sürdürülebilir bir çevreye olan katkılarını artırmak için yeni ‘Eko Kahramanlar’ arıyor. Eğlenceli animasyonlar sayesinde çevreyi korumanın önemini anlatan “Ranger Hamza’s Eco Quest” 14 Ağustos Pazartesi saat 12.00’de Digiturk 161’inci kanalda olacak.

Minikler sevimli hayvanlarla tanışıyor

Eğlenceli hikayeler ve sevimli hayvan dostları sayesinde okul öncesi çocuklar doğal dünya ile tanışıyor. Eğitici programda minikler, yüzmeyi öğrenen ördek yavrusundan macera tutkusu yüzünden başını belaya sokan bir porsuğa kadar bütün hayvanların eğitici hikayelerine ortak oluyor. “Garden Tales” 14 Ağustos Pazartesi günü saat 09.10’da Digiturk 161’inci kanalda miniklerle buluşacak.

Supertato ile marketi kurtarmaya hazır olun

Dünyanın en büyük patates süper kahramanı Supertato’nun yer aldığı komedi animasyon serisinde market reyonlarında iyi ve kötünün savaşı devam ediyor. Dondurucudaki buzlu sığınağından kaçan Kötü Bezelye marketi ele geçirmeye çalışacak. Sue Hendra ve Paul Linnet’in çok satan kitaplarından uyarlanan bu yepyeni aksiyon dolu animasyon dizisinde Supertato, meyve ve sebze dostlarıyla birlikte Kötü Bezelye’nin planlarını engellemeye çalışacak. Kontrolden çıkmış oyuncak dinazora binme ve şarküteri reyonundaki peyniri ziyaret etmek için bir baget roketi inşa etme gibi zorlu görevler içeren bu seride süper kahraman, arkadaşlarını kurtarıp Kötü Bezelye’yi ait olduğu buzluğa geri göndermeye çalışacak. “Supertato” yeni bölümleriyle 14 Ağustos Pazartesi günü saat 16.40’ta Digiturk 161’inci kanalda olacak.

Hey Duggee ile fiziksel aktiviteler çok daha eğlenceli

“Kidscreen” ve “Çocuk BAFTA” ödülleri ve adaylıklarıyla başarısına başarı katan ve CBeebies ekranlarında harikalar yaratan Hey Duggee, ekranlara geri dönüyor. Okul öncesi çocukları hareket etmeye, zıplamaya, koşmaya ve atlamaya teşvik eden eğlenceli animasyon dizisi, çocukları vücutlarını kullanarak aktif bir şekilde sorunları çözmeye davet ediyor. Duggee’nin sincap aktivite rozetiyle ödüllendirdiği çocuklar program sonunda aldıkları rozetlerini ebeveynlerine gururla gösteriyor. Hem yetişkinlerin hem de çocukların gönlünü kazanan “Hey Duggee” yeni bölümleriyle 14 Ağustos Pazartesi günü saat 16.50’de Digiturk 161’inci kanalda izleyicilerle buluşacak.

Yaz tatili eğlenceleri hız kesmeden devam ediyor

CBeebies yaz tatilinde de minikleri eğlendirmeye devam ediyor. Her Cumartesi ve Pazar sabahı favori animasyon şovların eğlence dolu bölümleri ekranlara geliyor. Bluey, Go Jetters, Hey Dugee, JoJo & Gran Gran ve çok daha fazlası 12 Ağustos Cumartesi günü saat 06.00’da Digiturk 161’inci kanalda ekranlara geliyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *