Okyanusların Gizemli Dünyası Parmaklarınızın Ucunda!

Denizlerin gizemi SEA LIFE İstanbul'da!

«

Denizlerin Sırlarını Keşfetmek İçin SEA LIFE İstanbul’a Hoş Geldiniz!

Ara tatilinizi unutulmaz bir deneyimle taçlandırmak ve su altı dünyasını daha yakından tanımak isteyenler için SEA LIFE İstanbul, okyanus yaşamının büyüleyici dünyasına kapılarını açıyor.

Bayrampaşa Forum İstanbul’da bulunan SEA LIFE, devasa cam tanklarda sergilenen denizanaları, denizatlari ve rengarenk balıklar gibi birçok su altı canlısını gözlemleme fırsatı sunuyor. Sergi panoları ve etkileşimli öğrenme araçları aracılığıyla deniz biyolojisi ve deniz ekosistemleri hakkında bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Su Altı Canlılarına Daha Yakından Bakmak İçin Seascan Mobil Uygulamasını Kullanın

SEA LIFE İstanbul, okyanusların gizemli dünyasını daha derinlemesine keşfetmenize yardımcı olmak amacıyla size Seascan mobil uygulamasını sunuyor. Bu harika uygulama, 91 farklı su altı canlısı hakkında ayrıntılı bilgilere kolayca erişmenizi sağlar. Ayrıca, her geçen gün tür çeşitliliği artarken bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz.

Uygulamayı App Store veya Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirerek, SEA LIFE İstanbul’daki herhangi bir su altı canlısının üzerine kameranızı tuttuğunuzda, o tür hakkında tanıtıcı içerik ve türün koruma durumuyla ilgili detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede deniz canlıları hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve onların korunmasına katkı sağlama fırsatını elde edebilirsiniz.

Denizlerin büyülü dünyasını keşfetmek ve korumak için adım atın, Seascan mobil uygulamasını hemen indirin!

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *