«

Kars Sarıkamış’ta, dünyanın en uzun kayak pistlerinden birine ve eşsiz kristal kar kalitesine sahip Duja Chalet, 21 Aralık 2023’te kapılarını kış sezonu için açıyor. Duja Chalet, 144 odası, kapalı yüzme havuzu, 500 kişilik toplantı salonu ve çocuk kulübü gibi üstün hizmetleriyle Sarıkamış’ı ön plana çıkarmayı amaçlıyor. Bu sezon, misafirlerine belirli zamanlarda ücretsiz temel kayak eğitim dersleri alma imkanı da sunacak.

Duja Chalet, benzersiz bir yılbaşı programı ile dikkat çekiyor. 30 Aralık’ta DJ David Şaboy’un performansı ve yılbaşı gecesi Türk pop müziğinin ünlü sanatçısı Sinan Güleryüz’ün katılımıyla unutulmaz bir eğlence vadediyor. Programda çocuklar için de gün ve gece boyunca devam eden etkinlikler bulunurken, gece kulübü de unutulmaz anlar yaşatmak için hizmet verecek.

Duja Hotels ekibi, şömine başında çocuklar ve Noel Baba buluşmaları, dans gösterileri ile unutulmaz bir yılbaşı gecesi için misafirlerini ağırlamaya hazır.

Duja Chalet Ski Center, Türkiye’nin en uzun kayak pistine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Sarıkamış’taki tesis, dünya genelinde ender görülen kristal karıyla ve 3 adet telesiyejiyle kayak tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Toplamda 25 kilometrelik 9 pist, farklı zorluk seviyelerindeki kayak tutkunları için ideal bir ortam sunuyor. Sarıkamış’ta ayrıca, 50 kilometre çevresinde yer alan ve 5 kilometresi Uluslararası Cross Country Federasyonu tarafından tescillenen Cross Country Pisti, kayak tutkusunu bir şölene dönüştürüyor.

Sarıkamış’ta geçirilen kış tatili sadece kayakla sınırlı değil. Misafirler, bölgedeki tarihi ve turistik yerleri ziyaret ederek Ani Harabeleri, Meryem Ana Katedrali, Bakireler Manastırı, Çifte Beden Surları, İshak Paşa Sarayı, Kars Kalesi, Döner Kümbet, Keçeli Kilisesi, Selçuklu Kervansaray, Kümbet Cami gibi önemli noktalara tanıklık edebilirler.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *