It List 2023’de Yer Aldı

The Peninsula Istanbul, New York merkezli seyahat dergisi Travel + Leisure’ın her yıl hazırladığı ve dünyanın en iyi yeni otellerini seçtikleri It List 2023’de yer aldı.

«

Travel + Leisure dergisinin, editörlerinin oylarıyla 2005 yılından bu yana her yıl yayınladığı ve dünyanın en iyi, yeni ve yenilenmiş 100 otelinin yer aldığı “It List”in 2023 edisyonunda The Peninsula Istanbul, konumu, mimarisi ve tasarımı, olanak ve sunulan ayrıcalıkları, yakında açılacak Gallada restoranı ile listede yer alarak onurlandırıldı ve listede Türkiye’den adı geçen ilk otel oldu. Her yıl yayınlanan ve 4,8 milyon okuyucuya ulaşanTravel + Leisure “It List”, bu yıl ilk kez yedi farklı kategoride sunuldu; Plaj Kaçamakları, Şehir Otelleri, Macera Tatil Köyleri, Uygun Fiyatlı Lüks Konaklamalar, Üst Düzey İnzivalar, Sağlıklı Yaşam ve ABD Tatil Köyleri. The Peninsula Istanbul Travel + Leisure “It List”te ‘En İyi Yeni Üst Düzey Konaklamalar’ kategorisinde yer buldu.

Travel + Leisure “It List”, derginin Mayıs 2023 sayısında yayınlanacak.

The Peninsula’nın dünya çapındaki eşsiz zarif ve lüks portföyünün en yeni üyesi olan The Peninsula Istanbul, 14 Şubat 2023’te resmi olarak açıldı. The Peninsula Istanbul’da konaklama veya etkinlik planlamak isteyen misafirler, rezervasyonlarını The Peninsula Istanbul’un web sitesi www.peninsula.com/istanbul veya tercih ettikleri seyahat danışmanları aracılığıyla gerçekleştirebilirler. The Peninsula Istanbul web sitesi, projenin özel olarak dizayn edilen farklı kategorilerdeki 177 adet oda ve süitlerine, davet alanlarına, şık binalarına, bahçe ve dış mekanlarına yer veriyor. Karaköy’de müze, restoran ve butiklerin yer aldığı yeni bir deniz kıyısı yaşam projesi olan Galataport’taki konumu ile The Peninsula Istanbul; Galata Kulesi, Galata Köprüsü, Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii ve Topkapı Sarayı’na yürüme mesafesinde bir konaklama deneyimi sunuyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *