Dokuz Günlük Bayram Tatili Turizme Can Suyu Olacak

«

NG HOTELS YÖNETİM KURULU BAŞKANI HEDİYE GÜRAL GÜR: “DOKUZ GÜNLÜK BAYRAM TATİLİ TURİZM GELİR HEDEFLERİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK”

NG HOTELS, BAYRAMDA HAVUZLARI VE GURME LEZZETLERİYLE KONUKLARINA UNUTULMAZ BİR TATİL YAŞATACAK.

NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olmasına ilişkin değerlendirmede bulunarak “Dokuz günlük tatil turizme can suyu olacak ve turizm gelir hedeflerine büyük katkı sağlayacak” dedi. Turizm sektörünün bir misafir ağırlama sanatı olduğuna değinen Hediye Güral Gür, otellerinde havuzları, gurme lezzetleri ve üstün hizmet kalitesi ile ayrıcalıklı bir deneyim sunduklarını belirtti.

NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür,  Kurban Bayramı tatiline ilişkin değerlendirmede bulunarak “9 günlük tatil insanları daha uzun tatil yapmaya teşvik ederken turizme de can suyu olacak” dedi. Turizm sektörünün misafir ağırlama sanatı olduğuna ve çok emek istediğine de değinen Hediye Güral Gür, otellerinde misafirlerini dünya standartlarındaki hizmet kalitesi ile ağırladıklarını belirtti.

“Tüm otellerimizde bayrama yönelik özel paketler hazırladık. 2, 3 ve 4 gece konaklamalarda avantajlı fiyatlar sunuyoruz” diyen Hediye Güral Gür, Türkiye’nin doğal güzellikler, kültür ve gastronomi açısından çok yüksek bir turizm potansiyeline sahip olduğunun da altını çizdi. “Sapanca hem doğal güzellikleri hem de lokasyonuyla eşsiz bir turizm potansiyeline sahip. 4 mevsim boyunca popülerliğini koruyan bölge, bayram tatilinde de doğa ile iç içe havuz keyfi yaşamak isteyenlerden yoğun ilgi görüyor, İstanbul’a yakın mesafede oluşuyla tatil planlayanlar tarafından özellikle tercih ediliyor. NG Enjoy ve NG Sapanca otellerimizde biz de doğayla iç içe bir ortamda huzurlu bir tatil ve SPA uygulamalarıyla arınmışlık yaşatıyoruz. Afyon’un tarihi ve kültürel dokusuyla iç içe, şifa ve lezzeti harmanlayan NG Afyon da yüksek standartları, havuzları ve termal keyfiyle bayram tatilinde de öne çıkıyor’ dedi.

Havuz keyfi ve gurme lezzetler bir arada

NG ENJOY, üçü kapalı üçü açık toplam altı yetişkin havuzu ve bir çocuk havuzu ile konuklarını ağırlıyor. NG Sapanca, açık ve kapalı havuzlara ek olarak kaydıraklı havuzuyla çocuklar için de eğlenceli bir ortam sunuyor. NG AFYON’un ise toplam 16 adet havuzu bulunuyor. 13 adet kapalı havuzun 7 adedi termal su özelliğinde. Açık termal havuzun yanı sıra içerisinde hamam ve sauna alanı bulunan Aile Hamamı ile de Afyon’un şifalı suyunu, en doğal ve sağlıklı haliyle misafirlerine sunuyor. Lokal ve gurme lezzetleri harmanlayan menüleri ile tüm otellerinde Kurban Bayramında özel tatlar sunuyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *