«

DÜNYANIN EN LÜKS OTELLERİNİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ WORLD LUXURY AWARDS’DAN Mandarin Oriental Bosphorus’a 5 Ödül Birden!

Dünyanın en lüks otellerinin farklı kategorilerde değerlendirilerek kazananların prestijli ödüllerle ayrıldığı World Luxury Awards 2022 sonuçları açıklandı. Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, farklı kategorilerde 5 ödül birden alarak uluslararası alandaki başarısını yeni ödüllerle taçlandırdı.

Benzersiz konumu, kişiye özel hizmetleri, göz alıcı etkinlik alanları ve kalitesiyle açıldığı il günden itibaren uluslararası alanda prestijli birçok ödüle layık görülen Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, ödüllerine yenilerini ekledi.  Dünyanın en lüks otellerinin değerlendirildiği World Luxury Awards’da rakiplerini geride bırakarak beş farklı kategoride ödülün sahibi olan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, “Avrupa’nın En Lüks Etkinlik Oteli”, “Bölgenin En İyi Genel Müdürü”, “Dünyanın En İyi Spa Oteli”, Olea ile “Avrupa’nın En İyi Sahil Restoranı” ve Novikov ile de “Avrupa’nın En İyi Asya Restoranı” ödüllerini aldı.

Global çapta en lüks otellerin değerlendirildiği World Luxury Awards 2022’den 5 ödülle ayrılan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, lüks ödüllü restoran ve barları, 3500 metrekarelik alana yayılan geniş ve ferah spa alanı, düğün davetleri ve seçkin davetlere özel ayrıcalıklı toplantı ve etkinlik alanlarıyla uluslararası alanda yeni ödüllerin sahibi oldu. Lüks alışveriş deneyimleri, açık ve kapalı havuzları ve yemyeşil bahçeleriyle şehrin kalbinde konumlanan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, sahip olduğu prestijli ödüllerle misafirlerine lüks ve konforla birleşen deneyimler yaşatmaya devam edecek.

World Luxury Awards Hakkında

World Luxury Awards, 7 kıtada lüks otellerin dünya standartlarındaki tesisleri ve misafirlerine sunduğu mükemmel hizmetle tanınmasını sağlayan küresel bir organizasyondur.  Dünyanın her bölgesinden farklı kategorilerde 1000’e yakın otelin yarıştığı organizasyon, her yıl turizm sektörünün dinamiklerine katma değer sağlamaktadır.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Hakkında

Nefes kesici panoramik manzarasıyla İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan, lüks ve şık bir tasarıma sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, asırlık Naile Sultan Korusu’na ve tarihi Kuruçeşme sokaklarına uzanmaktadır. Otelin her biri geniş bir terası ya da balkonu içeren 77 lüks odası ve 23 süiti, çağdaş tasarım anlayışı ile ikonik Osmanlı mirasının muhteşem uyumunu yansıtmaktadır. 3.500 metrekarelik bir alana yayılan Spa’sı, Mandarin Oriental Otel Grubu’nun ödüllü Spa konseptlerini bütünsel imza terapileri ve sağlıklı yaşam programları eşliğinde sunarken, dünyaca ünlü restoran ve barlarının her biri yenilikçi ve gurme bir mutfağı sergilemektedir. Öne çıkan Dünya mutfaklarına ev sahipliği yapan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Olea & The Bar ile geleneksel İtalyan lezzetlerini çarpıcı kokteyller ve eşsiz manzara eşliğinde misafirlerine sunuyor. Düğünlere ve seçkin davetlere yönelik göz alıcı bir atmosfer oluşturan ayrıcalıklı toplantı ve etkinlik alanları, lüks butikleri, açık ve kapalı havuzları, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle şehrin kalbindeki bu eşsiz resort, İstanbullular ve iş ya da tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir adres. Sektördeki birinci yılında global ödül platformu Haute Grandeur tarafından birçok ödüle layık görülen ve Forbes Travel Guide tarafından beş yıldız ile ödüllendirilen Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Türkiye’deki lüks konaklama sektörünü en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.   

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *