Bodrum’da Gerçekleşen Global “Farkındalık Yolculuğu” Büyük İlgi Gördü

«

İhtiyaç sahibi çocuklar için, Marriott Grubun dünyanın farklı yerlerinden Bodrum’a gelen 16 çalışanı, firmanın geleneksel sosyal sorumluluk projesi kapsamında Türk Eğitim Vakfı’na fon sağlamak için 440 kilometre pedal çevirdi.

Marriott International, Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki ihtiyaç sahibi çocukları desteklemek için aralıksız bir çaba ile 14 yıldır sürdürdüğü “Farkındalığa Yolculuk” Bisiklet yarışı bu sene Türkiye’de gerçekleşti. 28-30 Ekim tarihleri arasında yapılan bisiklet yarışı şirketin 2008’den bu yana bölgedeki çocukların yaşamları için değerli bir fark yaratan yıllık bağış toplama kampanyasının ana etkinliği.

Marriott International’ın The Ritz-Carlton Abu Dhabi, Grand Canal Genel Müdür’ü Christian Hoehn şöyle konuştu:

“14. Farkındalığa Yolculuk sosyal sorumluluk projemiz bizi Bodrum ve Marmaris kıyılarına getirdi. Ortadoğu ve Afrika’daki Marriott Çatısı altında çalışan 16 bisikletçi olarak bu rotanın en zorlu ama aynı zamanda en güzel manzaraya sahip coğrafyası olduğu konusunda hepimiz hem fikiriz. Bir grup bisikletçi olarak kardeş otellerimiz The Bodrum EDITION ve CARESSE, A Luxury Collection’ın yanı sıra Tükiye’deki Marriott’a ve BOOST-SPORT’taki rehberlerimize bizleri ağırladıkları ve bizlerle yakından ilgilendikleri için teşekkür ederiz. Yaklaşık 7 bin metre tırmanışla 400 kilometrelik zorlu bir turun yanı sıra bizim için en önemli hedef olan Türk Eğitim Vakfı adına 40.000 doların üzerinde bir bağış toplamayı başardık. Orta Doğu ve Türkiye’de toplamında bu yılki hedefimiz 1.000.000  dolar. Hedefimizin şimdiye kadar 700.000 dolarını topladık. Ancak bisiklet turu ve yılın geri kalanındaki etkinliklerle birlikte 1.000.000 hedefimize ulaşma konusunda pozitifiz ve kendimize güveniyoruz. Farkındalığa Yolculuk komitesi olarak şimdiden 2023’te yapılacak bir sonraki turu planlıyoruz ama Türkiye turumuz daima kalbimizde kalacak.”

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *