Rent Go, Antalya’da Turizm Sektörüyle Buluştu

«

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiği önemle yılın en iyi araç kiralama şirketi seçilen Rent Go, 27-28 Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Antalya Turizm Fuarına katıldı. Ulusal-uluslararası tur operatörleri, seyahat acenteleri, konaklama sektörü markaları, havayolları, ulaşım firmaları, etkinlik firmaları, ulusal-uluslararası turizm destinasyonları, bilişim teknolojileri, hizmet ve finans sektörü katılım sağladığı fuarı, 10 binden fazla turizm profesyoneli ziyaret etti. Rent Go, Antalya’da Turizm Sektörüyle Buluştu!

Bir Tunalar Topluluğu markası olan Rent Go, fuara Tunalar topluluğu bünyesindeki Tzx Travel ve Double Tree by Hilton Trabzon Oteli ile birlikte katılım sağladı.

Rent Go, Antalya’da Turizm Sektörüyle Buluştu

Rent Go Türkiye Satış Müdürü Bülent Yüksel, Antalya Turizm Fuarına katılımları ile ilgili şu bilgileri verdi;

‘’Ülkemiz, turizm bakımından dünyanın en önemli cazibe merkezleri arasında yer alıyor. Turizm, istihdam, döviz girdisi ve gelir etkisinin artması gibi birçok ekonomik gelişmeye katkıda bulunan en önemli sektörlerden biridir. Turizm sektöründe yaşanan gelişmeler, kartopu etkisi yaratarak birçok sektöre yansıyor. Dolayısıyla, bu sektörün gelişimi için yapılacak faaliyetlerde hepimize önemli görevler düşüyor. Turizm endüstrisine katma değer sunan Antalya Turizm Fuarı’nda yer almaktan, turizm profesyonelleri ile markamıza gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldık” dedi.

Araç kiralama hizmetinin, turizmin çok önemli bir parçası olduğunu vurgulayan Bülent Yüksel “Özellikle yabancı turistlerin tatil deneyimlerinde önemli bir role sahip olan araç kiralama, misafirlerimizin ülkemize ayak bastıktan sonra aldıkları ilk hizmetler arasında yer alıyor. Türkiye topraklarında doğmuş, yüzde 100 yerli sermayeli bir marka olarak, yerli ve yabancı misafirlerimizin, araç kiralamada en iyi deneyimi yaşamaları için, hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini daima birinci sırada tutuyoruz. Yüzde 98 müşteri memnuniyeti oranımız ile, en fazla tercih edilen ilk 3 araç kiralama şirketinden biri konumundayız’’ dedi.

Antalya’ya Nasıl Gidilir?

Antalya’ya gitmek için birkaç farklı seçeneğiniz var, bunlar arasında hava yolu, karayolu ve demiryolu ulaşımı bulunmaktadır. İşte her biri için genel bir rehber:

1. Hava Yolu: Antalya’ya gitmenin en hızlı ve yaygın yolu hava yoluyla seyahat etmektir. Antalya Havalimanı, şehrin uluslararası ve iç hat uçuşlarını karşılayan ana havaalanıdır. Birçok büyük şehirden doğrudan uçuşlar bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine veya otellere ulaşım için taksi, özel transfer hizmetleri ve toplu taşıma araçları (HAVAŞ servisleri veya belediye otobüsleri) kullanılabilir.

2. Karayolu: Antalya’ya karayolu ile seyahat etmek isterseniz, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden otobüs veya kendi aracınızla ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin birçok büyük şehri ve turistik bölgesinden Antalya’ya otobüs seferleri düzenlenmektedir. Ayrıca, kendi aracınızla seyahat ediyorsanız, Türkiye’nin çeşitli yerlerinden Antalya’ya otoyollar ve ana karayolları üzerinden ulaşabilirsiniz. Antalya şehir merkezine varınca, araç kiralama, taksi veya toplu taşıma araçları ile otelinize veya konaklama yerinize gidebilirsiniz.

3. Demiryolu: Türkiye’nin bazı büyük şehirlerinden Antalya’ya tren seferleri bulunmaktadır. Ancak, demiryolu ağı diğer ulaşım seçeneklerine göre daha sınırlı olabilir ve seyahat süresi daha uzun olabilir. Eğer demiryolu ile seyahat etmek isterseniz, güzergahlar ve tren saatleri hakkında önceden bilgi almanız önemlidir. Antalya’ya trenle gelenler şehir merkezine ulaşmak için taksi veya toplu taşıma araçlarını kullanabilirler.

Antalya’ya seyahat etmeden önce seyahat planınızı yaparken, ulaşım seçeneklerini karşılaştırın ve bütçenize ve tercihlerinize en uygun olanı seçin.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *