Bebek ve Çocuk Dostu Tatil

Bebekler ve çocuklar için ideal tatil deneyimi: Gloria Hotels & Resorts'la konfor ve eğlence dolu bir aile tatili.

«

Gloria Hotels & Resorts: ‘Bebek ve Çocuk Dostu Tatil’ Konsepti ile Ailelere Ayrıcalıklı Bir Tatil Deneyimi!

Antalya Belek’te, denizin eşsiz mavisinin yemyeşil bitki örtüsüyle buluştuğu büyüleyici bir konumda yer alan Gloria Hotels & Resorts, lüks ve konforu bir araya getiriyor. ‘Bebek ve Çocuk Dostu’ konsepti ile hem küçük misafirlerine hem de ailelerine keyifli, huzurlu ve eğlence dolu bir tatil imkânı sunuyor.

Bebek ve Çocuk Dostu Tatil

Bebek Dostu Hizmetler ile Tatil Keyfini İkiye Katlıyor

Rezervasyondan otelden ayrılana kadar tüm süreci incelikle planlayan Gloria Hotels & Resorts, bebekli ailelere güvenli, konforlu ve keyifli bir tatil deneyimi yaşatıyor. Bu ayrıcalıklı konsept, çocuklu ailelere özel hizmetler sunarak tatil keyfini ikiye katlıyor. Uzman kadrosu ile 1 yaşından büyük çocuklara bebek bakım hizmeti sunan oteller, bebek emzirme odaları ve lavabolarda bebek alt değiştirme üniteleri ile donatılmış durumda. Ayrıca, arzu edildiğinde bebek arabası imkânı da sunuluyor.

Bebekler İçin Huzurlu ve Keyifli Konaklama

Rezervasyon öncesinde bildirildiğinde, Gloria Hotels & Resorts odalarında bebek yatağı, bebek kiti, bebek bakım ürünleri, bebek bornozu ve havlusu yer alıyor. Villalarda ise bahçe için bebek sepeti ve hamağı bulunuyor. Ailelerin keyifli bir tatil geçirmesi için güvenilirlik ve ses izolasyonu sağlayan oteller, bebekli misafirlerine huzurlu ve keyifli bir konaklama sunuyor.

Bebeklere Özel Restoran Servisi

Gloria Hotels & Resorts restoranlarında mama hazırlanması için özel alanlar yer alıyor. Bu alanlarda bulunan blender gibi ekipmanlar annelerin kolayca mama hazırlamasına yardımcı oluyor. Restoranlarda ayrıca HIPP mama ve püre ürünleri köşesi de bulunuyor. Otele girişte bildirildiği takdirde, arzuya göre minik misafirlerin beslenmesine uygun bebek menüleri oluşturularak tam beslenme saatlerinde servis ediliyor. Böylece hem bebeklerin hem de annelerin konforlu bir tatil geçirmeleri sağlanıyor.

Çocuklara Özel Eğlenceli Aktiviteler

1-12 yaş arası çocuklara özel Gogi Mini Club’ta ebeveyn eşliğinde atölye çalışmaları, film gösterimleri ve kutu oyunlarıyla minik misafirlerinin keyifli ve güvenli zaman geçirmelerini sağlayan Gloria Hotels & Resorts, hem çocuklar hem de anne-babalar için tatil keyfini ikiye katlıyor. Baştan sona yenilenen Aquapark alanı ise çocuklar için tatil coşkusunun vazgeçilmezi oluyor.

Gloria Hotels & Resorts’un doğa ile iç içe büyüleyici atmosferinde ailenizle bir arada geçireceğiniz eşsiz bir tatil için siz de yerinizi ayırın.

Gloria Hotels & Resorts Hakkında

Özaltın Holding’e ait olan Gloria Hotels & Resorts markası, Antalya – Belek bölgesinde yaklaşık 2.400.000 m² alan üzerine kurulmuş olup, 1997 yılından itibaren faaliyetlerine devam etmektedir. Toplamda 1275 oda, süit ve ultra lüks villa konseptiyle, 30 farklı oda kategorisine sahip olan Gloria Hotels & Resorts, misafirlerine kişiselleştirilmiş ve yüksek konforlu bir hizmet sunmak amacıyla hayata geçirilmiştir. Bulunduğu konum itibariyle aynı zamanda konuklarına doğa ile baş başa tatil imkânı sunan Gloria Hotels & Resorts, yılın her dönemi misafirlerine ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunmaktadır.

Bünyesinde farklı kategorilerde prestijli ödüllere sahip olan ve kendi sınıfının en başarılı üç adet 5 yıldızlı oteli olan Gloria Serenity Resort, Gloria Golf Resort ve Gloria Verde Resort markaları ile uzun yıllardır turizm sektöründe hizmet veren Gloria Hotels & Resorts, aynı zamanda Avrupa’nın en özel spor yatırımı olan Gloria Sports Arena ile 50’den fazla branşta spor yapılabilen modern kompleks olma özelliğiyle sektöre öncülük etmektedir.

Ünlü Fransız mimar Michel Gayon tarafından tasarlanmış olan Gloria Golf Club, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise ikinci büyük golf sahası unvanıyla, bölgedeki tek Trackman Driving Range alanı ve toplamda 45 delikli üç adet golf sahasıyla, golf sporunun ülkemizdeki en önemli temsilcileri arasında yer almaktadır. Yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla faaliyetlerine devam eden Gloria Hotels & Resorts, uluslararası standartlarda tüm ihtiyaçlara yönelik toplantı gereksinimlerini karşılamakla birlikte, Gloria Convention Center ile de uzun yıllardır prestijli organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *