Yılbaşı Heyecanı Dedeman Bostancı’da Yaşanacak

«

Dedeman Hotels & Resorts International’ın İstanbul Anadolu yakasında konumlanan oteli Dedeman Bostancı, misafirlerine muhteşem bir yılbaşı programı sunmaya hazırlanıyor. Şahsenem, Seçil, Yavuz Seçkin ve Ali Güven’in sahneleriyle renklenecek yılbaşı etkinliği; 90’lar konsepti, DJ performansı, dans gösterileri ve özel şef menüsüyle unutulmaz bir eğlenceye dönüşecek.

Türkiye’nin en büyük yerli ve milli otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International’ın İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan, merkezi konumu ile her yere kolay ulaşım sunan oteli Dedeman Bostancı, 2023 yılına muhteşem bir geceyle girmeye hazırlanıyor. Karşılama kokteyli ile başlayacak ve gece boyunca misafirlerin müzik ve eğlenceyle doyacağı yılbaşı programı; Şahsenem, Seçil, Yavuz Seçkin ve Ali Güven’in sahnelerine ek olarak 90’lar konsepti, DJ performansı ve oryantal şov ile devam edecek.

Hem yetişkinler hem minikler için gece boyu eğlence

Tüm aile bireylerinin Dedeman konforu ve kalitesi eşliğinde keyifli vakit geçireceği gecede, yetişkinler için yılbaşı balosu planlanırken minikler de unutulmadı. Kendilerine ait düzenlenmiş özel salonda ağırlanacak 6-12 yaş arası küçük misafirler için; çocuk menüsü, eğiti öğretici etkinlikler, çocuk sineması, boyama ve müzik eğlencesi gibi aktiviteler gece boyunca devam edecek.

Yeni yıl sabahına Dedeman Bostancı’da girin

Şehrin kalbinde yer alan, görkemli ve şık dekorasyonu ile dikkat çeken Dedeman Bostancı; yılbaşı gecesine uygun ayrıcalıklı konaklama paketiyle yılın ilk gününe Dedeman konforu ile girmek isteyenlere özel fırsatlar sunuyor. Hem yılbaşı programı hem de konaklama fırsatlarıyla ilgili detaylı bilgiye Dedeman Bostancı’nın rezervasyon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *