Doğu Avrupa’nın En İyi Lüks Sanat Butik Oteli

«

THE ARTISAN İSTANBUL HOTEL WORLD LUXURY HOTEL AWARDS’DA “Doğu Avrupa’nın En İyi Lüks Sanat Butik Oteli” SEÇİLDİ.

Bu yıl 16.’sı düzenlenen World Luxury Hotel Awards’ın kazananları Antalya’da düzenlenen görkemli bir törenle açıklandı. Dünyanın dört bir yanından 300’den fazla katılımcının bulunduğu törende İstanbul’un yeni buluşma noktası The Artisan İstanbul Hotel, “Doğu Avrupa’nın En İyi Lüks Sanat Butik Otel”i seçildi.

Son iki yılda ev sahipliği yaptığı “Müdahale” ve “Direniş” sergileriyle büyük ilgi gören The Artisan İstanbul Hotel; kendine özgü yarattığı sanat, gastronomi ve tasarım odaklı dünyasında en güzel anılara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu yıl 16.’sı düzenlenen ve 300’den fazla katılımcının bulunduğu  World Luxury Hotel Awards’ta “Doğu Avrupa’nın En İyi Lüks Sanat Butik Otel” seçilerek bu alandaki başarını ortaya koyan The Artisan İstanbul Hotel, Accor Grubu’nun premium markalarından MGallery’nin kusursuz hizmet anlayışıyla fark yaratıyor.

Her zaman sanatın izinde

Hayatın içinde olmayı ve onu seyretmekten çok yaşamayı tercih edenlerin buluşma noktası olan The Artisan İstanbul Hotel’in çok beğenilen dekorasyonu Erhan Sağır imzalı. Markanın ruhuna uygun olarak yenilikçi ve konforlu bir anlayışla tasarlanan otelin iç dünyası en büyük enerjisini sanattan alıyor. Şık lobisi, koridorları ve odalarında birçok sanat eserine, ‘’Müdahale’’ ve ‘’Direniş’’ gibi sergilere ev sahipliği yapan otelde Richard Mas, Şükrü Karakuş, Selma Gürbüz, Derya Geylani Vuruşan, Haydar Akdağ, Atilla Galip Pınar ve Seyit Bozdoğan gibi birçok yerli ve yabancı sanatçının eserleri sergileniyor.

Global turizm ağı

The Artisan İstanbul Hotel, dünyada 100’den fazla ülkede 3700’den fazla oteli bünyesinde bulunduran Accor Grubu’nun İstanbul’daki en yeni otellerinden biri. Standart, Delux, Delux Boğaz Manzaralı ve Boğaz ve şehir manzaralı süitler olmak üzere tamamı yenilenmiş toplam 136 odanın bulunduğu otel, 120 kişilik güçlü kadrosuyla hizmet veriyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *