Uzak Doğu’nun kültür cenneti Japonya’ya unutulmaz bir yolculuk

«

Turizm alanında yenilikçi fikirlerle “İleri Seviye Gezginler” için benzersiz tur programları oluşturan Gazella Turizm; kartpostal gibi köyleri, binlerce süregelen geleneklerine bağlı halkı ve ileri teknolojisiyle sıra dışı Japonya’yı keşfetmek isteyenlere özel büyüleyici bir tur düzenliyor. Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşuyla 7-15 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Japonya turu, gezginlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Uzak Doğu’nun kültür cenneti Japonya’ya unutulmaz bir yolculuk.

1996’dan bu yana turizme getirdiği yenilikçi bakış açısıyla özgün ve konforlu seyahat arayışındaki “İleri Seviye Gezgin”lerle dünyanın farklı noktalarını keşfeden Gazella Turizm, Japonya turuyla gezginleri unutulmaz bir deneyime davet ediyor.

Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşuyla 7-15 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve maksimum 20 kişinin katılabileceği turda Fuji Dagi, Hirosima, Kyoto, Osaka, Nara, Tokyo ve Kobe görülecek yerler arasında yer alıyor.

Japonya’nın “en”lerine yolculuk

Tokyo’dan başlayacak tur kapsamında gezginler Japonya’nın en büyük parkı Yoyagi Parkı ile Tokyo’nun en eski Budist tapınağı Sensoji Tapınağı’nı ziyaret edecek. Üçüncü gün ise Japonya’nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji ve Oshino Hakkai Köyü’nü görecek olan gezginler, dördüncü gün Japonya’nın geleneklerine en bağlı olduğu ve ruhani eski başkenti Kyoto’ya geçecek ve burada Kiyomizu Tapınağı, Ninomuro Sarayı ile UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Nijo Kalesi başta olmak üzere pek çok tarihi yapıyı gezecek.

Hiroşima’da UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Barış Anıt Parkı görülecek

Gezinin beşinci gününü Nara ve Kobe’de geçirecek olan gezginler, başta Todaiji ve Büyük Kasuga Tapınakları, Meriken Parkı ve Kobe Liman Kulesi olmak üzere tarihe tanıklık edecek. Altıncı gün ise Hiroşima’da UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Barış Anıt Parkı’nı ziyaret edecek olan gezginler, sonrasında Miyajima Adası’na geçecek ve yedinci gün Osaka’da Osaka Kalesi’ni gezerek, sonrasında tekrar Tokyo’ya geçecek.

İleri seviye gezginler için beş duyuya özel deneyimler

Gazella Turizm, keşfetmeyi hayatının bir parçası haline getirmiş, klasik destinasyonların dışına çıkmayı isteyen, en önemli beklentisi gittiği yerleri beş duyuyla deneyimleyebilmek olan ileriye seviye gezginler için görmeye, duymaya, hissetmeye, koklamaya ve dokunmaya dayalı deneyimler yaratıyor. Turlarını tasarlarken “İleri Seviye Gezgin”lerin tutkularından ilham alıyor, turlarını onlarla birlikte, onların isteklerine göre tasarlıyor, onları bir araya getirerek hem ileri seviye gezginler arasındaki sosyalliği hem de paylaştıkları kolektif tutkuyu açığa çıkarıyor.

Uzak Doğu’nun kültür cenneti Japonya’ya unutulmaz bir yolculuk

Gezi sırasındaki tüm turların, gezilecek müze ve ören yerleri giriş ücretlerinin ve yemeklerin de fiyata dahil olduğu tur kapsamında, ev-havaalanı-ev transferi de gezginlere sağlanacak.

Gazella Turizm’in Meksika & Guatemala turuyla ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşılabiliyor.

https://www.gazella.com/uzak-dogunun-kultur-cenneti-japonya-tokyo-kyoto-osaka

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *