Tatilsepeti’nden seyahat dolu bir çekiliş

Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, “Yeni yıl hediyen, Tatilsepeti’nden!” sloganıyla, seyahat dolu bir çekiliş düzenliyor.

«

Çekilişe katılan birinci şanslı kişiye Balkanlar turu, ikinciye 5 yıldızlı gemi seyahati, üçüncü talihliye ise, İtalya tatili hediye edilecek. 27 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecek çekiliş ile unutulmaz bir yeni yıl hediyesi sizleri bekliyor. Tatilsepeti’nden seyahat dolu bir çekiliş.

Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından Tatilsepeti, tatil severlerin yüzünü güldürecek bir çekiliş düzenliyor. Çekiliş sonucunda; 05-14 Mayıs tarihleri arasında geçerli 1.398 Euro değerinde iki kişilik gemi seyahati, 9 gün 8 gece sürecek 1.098 Euro değerinde çift kişilik İtalya turu ve 19 -27 Mayıs tarihleri arasında, 6 gece konaklamalı, 698 Euro değerinde iki kişilik Balkan turu hediye edilecek.

Yeni yıl hediyen, Tatilsepeti’nden

27 Eylül 2022’de başlayıp 27 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecek çekiliş hakkında detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/cekilis linkini ziyaret edebilir, dilerseniz siz de çekilişe katılabilirsiniz.

Tatilsepeti’nden seyahat dolu bir çekiliş

Kampanyaya katılım, her katılımcı için toplam 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcılara; adı, soyadı ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde, çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekiliş sonuçları 11 Ocak 2023 tarihinde Birgün Gazetesi’nde ve www.kimkazandi.com sitesinde yayınlanacaktır.