Turizm Cenneti Türkiye’de Otel Mobilya ve Dekorasyonunda Güvenliğin Önemi!

«

Geçtiğimiz şubat ayında, ülkemizde yaşanan deprem felaketinde 11 ilimizde ciddi yıkıntı ve enkaz oluşmuştur. Özellikle tarihi turizm açısından önemli illerimizde meydana gelen felaketlerde birçok otelin de zarar gördüğü ve yıkıldığını biliyoruz.

Şık ve konforlu otel projeleri üretiyoruz.

Ülkemizin dünyadaki turizm açısından cazibe merkezi olduğuna dikkat çeken Asortie Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erat; ‘’ Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinden şık ve konforlu otel projeleri üretiyoruz. Otel projelerimizde lüks ve gösterişli olduğu kadar güvenlikli ve konforlu mobilyalarda üretmeye dikkat ediyoruz. Dünyanın çeşitli ülkelerinden farklı kültürlere göre ürettikleri mobilyalarda özellikle güvenlik konusunu yineleyen Erat; ‘’farklı kültürlere sahip insanlarının konakladığı otelleri dekore ederken misafirlerin güvenliğini tehlikeye sokacak tasarımlardan kaçınırız.

Mesela otel mobilyaları tasarlarken darbelerde zarar verecek kadar köşeli mobilyalar üretmeyiz. Hareketli mobilyaların devrilmesini engellemek için mümkün olduğunca duvara veya zemine monte ederiz. Bunun yanında dolap kapaklarında ve çekmecelerde birinci sınıf sürgü ve menteşe malzemeleri kullanırız” dedi.

Güvenlik konusu yabancı turistler için konfor kadar önemlidir.

Turizm illerimizdeki otellerinde inşaat güvenliği kadar dekorasyon konusunda da alanında uzman dekorasyon firmaları ile çalışmalarının önemini dile getiren Erat; ‘’Son yıllarda Ülkemiz, doğal ve tarihi güzellikleri sayesinden milyonlarca turist misafir etmektedir. Konaklamalardaki güvenlik konusu yabancı turistler için konfor kadar önemlidir. Bu konuda Asortie Mobilya olarak kullandığımız malzemenin kalitesi, ürettiğimiz dekorasyon ve mobilya tasarımlarının yanı sıra dekorasyondaki güvenlik önlemlerinde de oldukça hassas davranmaktayız.”

Kültürümüze özel çizgiler sunmaya dikkat ediyoruz.

Türkiye’nin Klasik mobilya ve Dekorasyonda Ödüllü Markası Asortie birçok ülkede klasik, modern ve avangard otel mobilyaları tasarlayıp üretiyor. Asortie Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erat; ‘’ Özellikle yurt dışında yapmış olduğumuz otel mobilya ve dekorasyonlarında kültürümüze özel çizgiler sunmaya dikkat ediyoruz. Avrupa ve Afrika Ülkelerinde yapmış olduğumuz birçok projede lüks olmasının yanı sıra Türk geleneklerine bağlı klasik otel dekorasyonları ürettik.’’

Ürettikleri otel mobilyalarının sağlam ve konforlu olmalarına dikkat ettiklerini belirten Erat; ‘’ Otellerde gelen müşterilerin ilk dikkatini çeken resepsiyon dahil, sosyal alanlar ve odaların dekorasyonun şık ve gösterişli olması dışında kullanıcı deneyimlerini de dikkate alarak, mobilyalarda güvenlik ve konfora da önem veriyoruz. Güvenlik unsuru, otel mobilyalarında asla göz ardı edilmemesi gereken bir detaydır.’’ dedi.

Mobilya ve Dekorasyon konusunda alanında uzman bir kadroya sahip olan Asortie Mobilya, markalara özel çözümler konusunda oldukça zengin fikirler sunmaktadır. Daha fazla bilgi için www. asortie.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *