«

Turizm alanında yenilikçi fikirlerle “İleri Seviye Gezginler” için benzersiz tur programları oluşturan Gazella Turizm, Güney Amerika’yı keşfetmek isteyenlere özel dokuz gecelik bir tur hazırladı. Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşuyla 9-19 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Peru & Bolivya & Kolombiya turu unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyen gezginleri bekliyor. Güney Amerika’da unutulmayacak bir deneyim!

1996’dan bu yana turizme getirdiği yenilikçi bakış açısıyla özgün ve konforlu seyahat arayışındaki “İleri Seviye Gezgin”lerle dünyanın farklı noktalarını keşfeden Gazella Turizm, Peru & Bolivya & Kolombiya turuyla gezginleri Güney Amerika’yı keşfedecekleri benzersiz bir deneyime çağırıyor.

Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşuyla uçuşuyla 9-19 Kasım tarihleri arasında arasında gerçekleşecek olan ve maksimum 20 kişinin katılabileceği turda La Paz, Bogota, Titicaca, Machu Pichu, Cuzco, Kutsal Vadi, Puno, Lima görülecek yerler arasında bulunuyor.

Machu Picchu’da unutulmaz bir deneyim

Peru & Bolivya & Kolombiya turu, Türk Hava Yolları’na ait direkt uçuşla Bogota’dan başlayacak ve burada Larco Müzesi, San İsidro ve Miraflores görülecek. Üçüncü gün gezginler dünyanın en renkli pazarlarından olan Pisac Pazarı’nı, Ollantaytambo Kalesi ve Güneş Tapınağı gezilerine katılacak. Dördüncü gün ise gezginler bir buçuk saatlik Kutsal Vadi yolculuğunun ardından dünyanın en büyük tarihi eserlerinden olan, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Machu Picchu’yu keşfedecek.

Turun diğer günlerinde ise gezginler, İnka İmparatorluğu’nun merkezi olan Plaze de Armas’ın da olduğu Cuzco’dan Uros yerlilerinin sazdan yapılmış yüzen adalarıyla süslü Puno şehrine ve İnkalardan önce en eski And Dağları medeniyetinin başkenti Tiwanaku kalıntılarına kadar bölge insanının geçmişine ve bugününe ışık tutan tüm tarihi ve kültürel yerlere şahitlik edecek.

İleri seviye gezginler için beş duyuya özel deneyimler

Gazella Turizm, keşfetmeyi hayatının bir parçası haline getirmiş, klasik destinasyonların dışına çıkmayı isteyen, en önemli beklentisi gittiği yerleri beş duyuyla deneyimleyebilmek olan ileriye seviye gezginler için görmeye, duymaya, hissetmeye, koklamaya ve dokunmaya dayalı deneyimler yaratıyor. Turlarını tasarlarken “İleri Seviye Gezgin”lerin tutkularından ilham alıyor, turlarını onlarla birlikte, onların isteklerine göre tasarlıyor, onları bir araya getirerek hem ileri seviye gezginler arasındaki sosyalliği hem de paylaştıkları kolektif tutkuyu açığa çıkarıyor.

Tüm turlar fiyata dahil

Gezi sırasındaki tüm turların, gezilecek müze ve ören yerleri giriş ücretlerinin ve yemeklerin de fiyata dahil olduğu tur kapsamında, ev-havaalanı-ev transferi de gezginlere sağlanacak.

Gazella Turizm’in Peru & Bolivya & Kolombiya turuyla ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşılabiliyor.

https://www.gazella.com/peru-bolivya-kolombiya-9-gece

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *