Gloria Hotels Dünya Zirvesinde

Tripadvisor kullanıcıları Gloria Hotels & Resorts'u dünyanın en iyi otelleri arasında seçti, ilk %10'da!

«

Gloria Hotels & Resorts: Tripadvisor Kullanıcılarından Tam Not Aldı! Gloria Hotels Dünya Zirvesinde!

Antalya’nın Belek bölgesinde yer alan Gloria Hotels & Resorts, doğayla iç içe lüks ve konforu bir arada sunarak, Tripadvisor gezginlerinden tam not aldı ve dünyanın en iyi otelleri arasında yer almayı başardı. Gloria Verde Resort, Gloria Golf Resort ve Gloria Sport Arena, 2024 Tripadvisor Travellers’ Choice Awards’ta dünyanın en iyi otelleri arasında ilk %10’a girdi.

27 yıldır Belek’te hizmet veren Gloria Hotels & Resorts, misafirlerine bir tatilden daha fazlasını sunmayı hedefliyor. Yüksek kaliteli servis ve hizmet anlayışıyla tanınan bu tesisler, Tripadvisor Travellers’ Choice Awards 2024 kapsamında dünyanın en iyi otelleri arasında yer alarak bir kez daha bu başarılarını kanıtladılar. Bu ödüller, gezginlerin yıl boyunca yaptıkları değerlendirmeler ve yorumlar sonucunda verildi.

Gloria Verde Resort, Gloria Golf Resort ve Gloria Sport Arena, Tripadvisor kullanıcılarının her yıl düzenli olarak verdikleri puanlar ve yorumlar doğrultusunda gezginlerin favori otelleri arasında yer aldı. Bu ödül, Gloria Hotels & Resorts’un sunduğu lüks hizmet kalitesi ve benzersiz konaklama deneyimini bir kez daha tescilledi.

Denizin mavisiyle yemyeşil doğanın buluştuğu bu eşsiz konumda, misafirlerine unutulmaz tatil anıları vaat ediyor. Otel, sadece konaklama değil, aynı zamanda muhteşem konserler, özel gastronomik deneyimler, profesyonel SPA hizmetleri ve çocuklar için özel aktiviteler gibi pek çok ayrıcalıklı hizmet de sunuyor. Mavi bayraklı plajı ve doğayla iç içe geçmiş konumuyla, misafirlerine huzur dolu bir tatil imkanı sağlıyor.

Tripadvisor Travellers’ Choice Awards’a hak kazanmak için, işletmelerin en az 12 ay boyunca Tripadvisor’da listelenmiş olması ve bu süre zarfında belirli bir sayıda yorum alarak yüksek bir değerlendirme puanını koruması gerekiyor.

Gloria Hotels & Resorts Hakkında

Özaltın Holding’e ait Gloria Hotels & Resorts, Antalya – Belek’te yaklaşık 2.400.000 m² alan üzerine kurulmuştur ve 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir. 1275 oda, süit ve ultra lüks villalarıyla, 30 farklı oda kategorisinde hizmet veren Gloria Hotels & Resorts, misafirlerine yüksek konfor ve kişiselleştirilmiş hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Yılın her döneminde doğayla iç içe bir tatil deneyimi sunan otel, misafirlerine unutulmaz anılar yaşatmayı hedefliyor.

Gloria Hotels & Resorts bünyesindeki üç 5 yıldızlı otel, Gloria Serenity Resort, Gloria Golf Resort ve Gloria Verde Resort, turizm sektöründe prestijli ödüllere sahiptir. Ayrıca, Avrupa’nın en özel spor yatırımlarından biri olan Gloria Sports Arena, 50’den fazla spor branşında modern tesisler sunmaktadır.

Ünlü Fransız mimar Michel Gayon tarafından tasarlanan Gloria Golf Club, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise ikinci büyük golf sahasına sahiptir. Toplamda 45 delikli üç golf sahası ve Trackman Driving Range alanıyla golf sporunun Türkiye’deki önemli temsilcilerinden biridir. Yenilikçi yaklaşımları ve vizyoner bakış açısıyla uluslararası standartlarda toplantı ve organizasyon ihtiyaçlarını karşılayan Gloria Convention Center ile de dikkat çekmektedir.

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *