Bilet Dükkanı’ndan Özel Kampanyalar

Bilet Dükkanı, EMITT Fuarı'nda Akıllı Seyahat Çözümlerini Sunacak

«

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 6 – 9 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarda turizm sektöründen birçok temsilci yer alacak. Bu yıl 27. kez kapılarını ziyaretçilere açacak olan EMITT Fuarı’nda, Bilet Dükkanı, güçlü ekibi ve 110 m2’lik standıyla yerini alacak.

Yolcu ve acente deneyimlerini “Akıllı Seyahat” mottosuyla yeniden tanımlayan Bilet Dükkanı, acenteler için bütün iş süreçlerini yönetebilecekleri kapsamlı bir teknoloji platformu sunmanın yanı sıra, bireysel kullanıcılara da tüm seyahatlerini uçtan uca planlama imkanı sağlıyor.

Bilet Dükkanı 23 ülkede 3.000’den fazla acente ile çalışıyor. Gelişmiş otomasyon ve rezervasyon teknolojisi ile kompleks taleplere getirdiği yaratıcı çözümlerle acentelerin rezervasyondan finansal işlemlerine kadar tüm süreçlerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlayan bir sisteme sahip. Ayrıca, 7/24 ücretsiz çağrı merkezi hizmeti ile tüm kullanıcıların taleplerine hızla yanıt veriyor.

Bilet Dükkanı’ndan EMITT’e Özel Kampanyalar

Bilet Dükkanı, EMITT fuar katılımcılarına özel kampanyalarla herkese konforlu deneyimini yaşatmayı hedefliyor. Mobil uygulamasını indirerek yeni üye olan bireysel katılımcılara 500 TL’lik cüzdan bakiyesi hediye ederken; acentelere de cazip kampanyalar sunacak.

Bilet Dükkanı 2024’te Global Arenada Fark Yaratacak

Turizm sektörünün öncü şirketlerinden Bilet Dükkanı, 2024 yılında global düzeyde ses getirecek önemli adımlar atmaya hazırlanıyor. Hızla büyüyen ve global bir marka olma hedefiyle ilerleyen Bilet Dükkanı, bu yıl içinde yurtdışında sistemini kullanacak acente sayısını 2.000’e çıkaracak.

Bilet Dükkanı, sunduğu kapsamlı teknoloji platformuyla acentelerin rezervasyonlardan muhasebe işlemlerine kadar geniş bir yelpazede iş süreçlerini kolaylaştırıyor ve onlara güç katıyor. Yurtdışında sağladığı çözümlerle büyüme hedeflerine odaklanan şirket, 2024 yılını 4.500 acente ile başarıyla tamamlamayı öngörüyor.

Turizm teknolojilerindeki liderliği ve hizmet kalitesi ile 2024 yılında dünya genelinde dikkat çekecek başarılara imza atacak Bilet Dükkanı, yıl sonunda Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya bölgelerindeki 45 ülkede aktif olarak yer almayı hedefliyor. Bilet Dükkanı yeni yıl hedefleriyle, hem global pazardaki varlığını güçlendirecek hem de turizm sektöründe önemli bir oyuncu olarak kendini konumlandıracak.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *