Bilet Dükkanı’ndan Akıllı Seyahat Fırsatları

«

Yaz aylarının gelmesi ve hava sıcaklıklarının yükselmesiyle beraber seyahat planlama telaşları artarak devam ediyor. Yenilikçi ve akıllı seyahat deneyimleri ile turizm sektöründe öne çıkan Bilet Dükkanı yaza özel kampanyalarını hız kesmeden sürdürüyor. Temmuz ayı kampanyaları seyahat severler için birbirinden farklı fırsatlar sunuyor.

Mobil uygulamasını ilk kez indirip cüzdan oluşturanlara özel sunulan 500 TL’lik hediye kampanyası yoğun ilgi görerek 24 saatten az bir sürede tükenen Bilet Dükkanı’nın Temmuz ayına özel kaçırılmayacak diğer fırsatlarını aşağıda sıralıyoruz;

Bildirimleri Aç Kampanyaları Kaçırma

Bilet Dükkanı’nda Akıllı Seyahat saatleri başlıyor. Avantajlı fırsatları yakalamak isteyen kullanıcılar Bilet Dükkanı mobil uygulamasını indirip bildirimleri açarak sadece uygulama üzerinden sunulacak benzersiz kampanyalardan yararlanabilecek. Temmuz ayı içerisinde farklı gün ve sınırlı saatlerde geçerli olacak kuponlarla kullanıcılar sürpriz indirimler elde edecek.

Otel Rezervasyonunda 1.500 TL’ye Varan İndirim

Bilet Dükkanı, “Otel Rezervasyonunda 1.500 TL İndirim” kampanyasıyla, web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapılan 30 bin TL ve üzeri otel rezervasyonlarında “OTEL1500” koduyla anında 1.500 TL indirim imkanı sunuyor. 03 – 31 Temmuz tarihleri arasındaki indirim kampanyası ile avantajlı konaklama rezervasyonları yapılabiliyor.

Bilet Dükkanı’ndan Yeni Üyelerine Özel 100 TL

“Yeni Üyeye Özel 100 TL” kampanyasıyla 18 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arasında Bilet Dükkanı’nın satış kanalları üzerinden “YAZ2023” kodunu girerek ilk alışverişini yapan üyelere anında 100 TL indirim uygulanacak. Bu indirim herhangi bir kısıtlama olmadan; uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama gibi Bilet Dükkanı’nın tüm satış kanallarında sunulan ürünlerinde geçerli olacak.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *