Antalya’da Köpek Eğitim Merkezi Pet Otel Hizmeti Veriyor!

«

Antalya Köpek Eğitim Merkezi uzun süredir Antalya bölgesinde sayısız köpekleri eğitmiş bir eğitim firmasıdır. Genel olarak uzun dönemlerden itibaren tüm dünyaca köpekleri sahiplenerek bizimle birlikte ev ortamında yaşam sürmelerini sağlamaktayız. Bunun ile birlikte gelen birçok sorunun ve problemlerin eğitim ile tamamlanmasını sağlarız.

Antalya köpek eğitimi olarak köpeklere verilecek olan birçok eğitim seçeneği mevcuttur. Köpeklerde yaşanan agresyon sorununu ortadan kaldırmak ve onların daha karakterli bir canlı olmasını sağlamak adına temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, tuvalet eğitimi, sosyalleşme ve koruma eğitimleri gibi önemli eğitimler Antalya köpek eğitim merkezi içerisinde bulunmaktadır.

Antalya Dog Club olarak sadece köpek eğitim hizmeti değil Antalya köpek oteli olaraktan dostlarımızın konaklamalar için hizmetler mevcuttur. Pansiyon ve kreş olarak köpeğinizi bırakabileceğiniz aynı zamanda otel hizmeti aldırabileceğiniz Antalya Dog Club sizler için en doğru tercihlerden birisi olacaktır.

Antalya Köpek Eğitim Merkezi

Antalya Köpek Eğitim Merkezi her köpeğin karakterine göre farklı bir eğitim metodu uygulayarak köpeklerin yaşadıkları sorunlara karşı çözüm sağlamaktadır. Genellikle köpekler üç aylıkken eğitilmeye başlar ve devamında temel itaat eğitimi, tuvalet eğitimi gibi ev ortamında mutlaka köpeklerin olması gereken önemli eğitimleri de mevcuttur. Ayrıca satılık alman kurdu konusunda şampiyon köpeklere sahip olan bu çiftlik en iyi a kalite köpekler üretmekte.

Antalya köpek eğitmeni ile birlikte köpekleri için güzel bir eğitim programları hazırlandıktan sonra eğitimlere başlanabilir. Çiftlik ortamında verilen eğitimler %100 garanti sağlayarak bir aylık bir süreçte tamamlanmaktadır. Antalya köpek eğitim okulu ev ortamın da veremediğimiz ve dostlarımızı yönetemediğimiz zamanlarda adeta bir kurtarıcı niteliği taşımaktadır.

Dostlarımıza yaşanan havlama, ısırma, kemirme, ağlama, evde yalnız kalmama gibi bütün agresyon sorunları ve davranış bozuklukları ancak Antalya köpek çiftliği sayesinde ortadan kalkacaktır. Köpek eğitmenleri köpek eğitim merkezlerinde dostlarımıza en güzel ve en güvenilir hizmet vererek onların eğitimlerini tamamlamaktadır.

Antalya Köpek Oteli

Antalya Köpek Oteli; güvenilir olması ve kaliteli hizmet vermesi nedeniyle Antalya Dog Club dostlarımızı konaklaması için ilk tercih edebileceğiniz merkezlerden birisidir. Dostunuzdan ayrılmadan önce görebileceğiniz oda içerisindeki alanlar ve aktivite alanları ile birlikte tamamen güvenilirlik esas alınmaktadır. Antalya Pet Otel hizmeti ile tamamen evcil hayvan dostlarımızı özgürce ve diledikleri alanlarda uyuyabilecekleri ve oynayabileceği yerler mevcuttur.

Kamera hizmetleri sayesinde dostumuzu ister telefondan ister tabletinizden veya bilgisayarınızdan 7:24 izleme imkânı da mevcuttur. Konaklama hizmeti için öncelikle Antalya köpek pansiyon ile iletişime geçerek rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir. Antalya köpek oteline gelen köpeklerin özellikle bütün aşılarını tamamlamış ve herhangi agresyon sorunları oluşturmayan dostlarımızın otel hizmeti alması gerekmektedir. Küçük ırk ve büyük ırk olarak ayrı yerlerde uyuma ve barınma alanları mevcuttur. Kendi mamaları ve kendi beslenme düzenleri ile birlikte tamamen enerjilerini atabileceği aktiviteler ve oyun arkadaşları da antalya köpek oteli içerisinde bulunmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *