Wish More Hotels: Yeni Yıl Ziyafeti

Wish More Hotels: Yeni yılı sevgi, konfor ve lezzetle karşılayın!

«

Yeni Yılı Tazelenerek Karşılamak İsteyenlere Özel Tavsiye: Wish More Hotels

Wish More Hotels, sevdikleriyle birlikte unutulmaz bir yeni yıl geçirmek isteyenlere konforlu konaklama ve eşsiz bir spa deneyimi sunuyor. Şişli ve Bayrampaşa’daki otellerinde çiftlere özel romantik bir yılbaşı gecesi fırsatlarıyla, Hotel misafirlerine unutulmaz anılar yaşatmayı hedefliyor.

Kaliteli ve konforlu konaklama deneyimiyle tanınan Wish More Hotels, yeni yılı sevdikleriyle birlikte romantik bir atmosferde karşılamak isteyenleri bekliyor. Yılbaşı yemeği, konaklama ve yılın yorgunluğunu atmanızı sağlayacak özel masaj seçenekleriyle, misafirlerini tazelenmiş ve canlı hissettirecek bir deneyim sunuyor.

Hotel kusursuz hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlarken, Uzakdoğu’nun uzman terapistleriyle SPA deneyimine yeni bir soluk getiriyor. Bali’nin geleneksel masajı, Tay Masajı ve İsveç Masajı gibi birçok masaj çeşidi, zengin SPA menüsünde yer alıyor. Lomi Lomi ile derin bir gevşeme, lüks bir Türk Hamamı deneyimi ile şımartıcı bir ritüel sunuluyor. Refleksoloji ve Aromaterapi gibi uygulamalar da misafirlere kusursuz bir rahatlama vadederken, SPA sonrası sauna, buhar odası ve dinlenme alanlarıyla huzurlu bir atmosferde dinlenme imkanı sunuluyor.

Yeni yıl sofralarının vazgeçilmezi Hindi Dolma ise Executive Şefi Muhittin Kabasakal tarafından özel bir lezzet şölenine dönüştürüldü.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *