Pazarama Tatil ve Dufry İş Birliği

Pazarama Tatil ve Dufry iş birliğiyle tatilseverlere özel indirim ve avantajlar sunuluyor.

«

Pazarama Tatil ve Dufry’den Güçlü İş Birliği! Yenilikçi online alışveriş platformu Pazarama, otel, uçak bileti ve araç kiralama hizmetleri sunan markası Pazarama Tatil ile dünya genelinde gümrüksüz alışveriş imkanı sağlayan Dufry arasında güçlü bir iş birliği başlattığını duyurdu. Pazarama Tatil ve Dufry İş Birliği!

Pazarama, otel, uçak bileti ve araç kiralama hizmetleri sunan markası Pazarama Tatil aracılığıyla müşterilerine uygun fiyat, geniş ürün yelpazesi ve farklı ödeme seçenekleri sunarak avantajlar sağlamaya devam ediyor. Pazarama Tatil, erken rezervasyon fırsatları ve geniş kapsamlı kampanyalar ile tatilseverlere Türkiye ve dünya genelindeki popüler destinasyonlarda konforlu konaklama imkanları sunuyor.

Pazarama Tatil ve Dufry İş Birliği

Bu iş birliği kapsamında, Pazarama Tatil müşterileri, kampanya duyuruları ekranında yer alan Red By Dufry duyurusu içerisindeki linke tıklayarak Red By Dufry web sitesine yönlenecek ve uygulamayı indirerek, benefit sekmesinden Pazarama Tatil avantajında yer alan butona tıklayarak 30 bin TL ve üzeri otel rezervasyonlarında 2.500 TL indirim kazanacaklar. Mevcut Red By Dufry üyeleri de bu kampanyadan yararlanabilecekler.

Ayrıca, Pazarama Tatil üzerinden uçak veya otel rezervasyonu yapan Red By Dufry müşterileri, Dufry firmasına ait Türkiye’deki Duty Free mağazalarında %5 indirim ve özel hediyeler kazanacaklar.

Pazarama Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Bülent Kutacun, bu iş birliği ile müşterilere ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunmayı hedeflediklerini belirtti. Kutacun, “Red By Dufry müşteri tabanı ile Pazarama Tatil müşteri kitlesini kesiştirerek iki taraflı fayda sağlamayı amaçladık. Bu iş birliği ile hem Red By Dufry müşterilerine Pazarama Tatil üzerinden indirim sunuyoruz hem de Pazarama Tatil kullanıcılarının Dufry’nin Duty Free noktalarında özel indirimlerden ve hediyelerden yararlanmalarını sağlıyoruz. Tüketicilere farklı faydalar sunan iş birliklerini hayata geçirmeye devam edeceğiz,” dedi.

Dufry Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Reyhan Yaşar ise, “Dufry Group olarak, müşterilerimizin 6 kıta ve 73 ülkede havalimanı içinde ve dışında seyahatlerini en iyi şekilde geçirmeleri için geliştirdiğimiz Red By Dufry sadakat programımız ile Pazarama Tatil arasındaki iş birliğinden mutluluk duyuyoruz. Değerli üyelerimiz bu iş birliği sayesinde dijital seyahat avantajlarını da deneyimleyecekler,” dedi. Dufry Türkiye Dijital Sorumlusu Nurettin Aslan ise, “Dijital teknolojilerimizi fiziksel mağazalarımızla buluşturarak, iş birliği yaptığımız firma müşterilerinin çoklu kanal deneyimi elde etmelerine olanak sağlamaya devam edeceğiz,” ifadelerini kullandı.

Pazarama Tatil’de Avantajlı Kampanyalar

Pazarama Tatil’in sunduğu avantajlara Pazaramatatil.com, Pazarama web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pazarama Hakkında

Pazarama, İş Bankası iştiraki olan Topkapı Danışmanlık Elektronik Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Pazarama, kullanıcılarına günlük hayatın her anında ihtiyaçlarını tek bir uygulama üzerinden karşılama vaadi sunar. Online alışverişten akaryakıt ödemesine, tatil rezervasyonundan market siparişine kadar pek çok hizmeti bir arada sunan Pazarama, ödeme sırasında indirim, taksit ve puan gibi kolaylıklar da sağlar. Pazarama, e-ticaret sektörüne yenilikçi ve farklı bir anlayış getirerek, yerel üreticilere güç veren ve e-ticarete 360 derece bakabilen bir platform olmayı hedefler. Pazarama.com, Maximum Mobil ve Pazarama uygulaması üzerinden erişilebilen bu yenilikçi ekosistem, kullanıcılarına güvenli ve kolay ödeme seçenekleri sunar.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *