«

Konusunda uzman ve deneyim sahibi elemanlar ile kapalı kasa araçlarda hizmet veren Mersin Yiğit evden eve nakliyat eşyalarınızı kendi içinde bölümlere ayırarak paketler ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Profesyonel ekiplerimiz ile sağladığımız hizmetler arasında büro taşımacılığı, villa nakliyesi, asansörlü taşımacılık, ücretsiz keşif ve depolama sayılabilir. Taşınma süresince eşyalarınız sigortalıdır ve aynı zamanda ekiplerimizin güvencesi altındadır. Taşınma sürecinde vereceğiniz en önemli karar nakliye belgelerine sahip ve kurumsal bir firma tercihi yapabilmek olacaktır. Mersin evden eve nakliyat olarak verdiğimiz hizmetler ve aldığımız sağlam referanslar bundan sonra yapacağımız işlerinde teminatı olarak düşünülebilir. Her geçen gün yükselen başarı grafiğimiz ile tercih edilen ve aranan bir firma olmaktan da gurur duyarız. Her eşyanın sahibi için önemli ve değerli olduğunu bilir attığımız her adıma bu felsefe ile yaklaşırız. İyi düşünün ve doğru bir taşıma şirketi seçerek eşyalarınızı ve alacağınız hizmeti riske atmayın.

Mersin evden eve nakliye firması olarak taşınma öncesi vereceğimiz keşif hizmeti ile hem sorunsuz bir taşınma süreci yaşanmasını sağlar hem de tahmini değil net bir bütçe çıkararak onayınıza sunarız. Çalışmalarımız bittiğinde karşınıza ek rakamlar ile gelmeyiz. Planlamamızı doğru yapar ve çalışma gününde herhangi bir ihtiyaçla karşılaşmayız. Her eve veya iş yerine özel çözümler sunarak çalışmalarımızı en hızlı şekilde tamamlayarak size yaşayacağınız yeni yerde rahat edecek bir ortam sağlarız. Mersin Yiğit evden eve nakliyat olarak şehir içi veya şehir dışı taleplerinizi yerine getirir ve depolama ihtiyaçlarınıza da çözümler üretiriz. Gereken adreslerde verdiğimiz asansörlü hizmetlerimiz ile nerede olursanız olun eşyalarınız güvenle yeni adreslerine yerleşecektir. Evden eve nakliye sektöründe kaliteli hizmetler verebilmek için kurulmuş olan Mersin Yiğit evden eve taşımacılık lojistik altyapısını sürekli yenileyerek müşteri memnuniyetine önem gösterir. Sektörün getirdiği deneyim ve güveni iş yapış şeklinde barındıran şirketimiz Türkiye’nin önde gelen taşıma firmaları arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz kolay, hızlı ve düzenli bir şekilde yeni adreslerine taşırken gün boyu yanlarında olarak taleplerini en üst seviyede karşılamaya çalışırız. Karşılıklı güvene dayalı olan müşteri ve firma ilişkilerimiz verdiğimiz sözleri tutarak sonlandırılır.

Taşınma gününden önce yaptığımız keşif çalışması ile eşyaların yoğunluğuna bakar ve günlük çalışma programımızı buna göre belirleriz. Bu aşamadan sonra müşterimize fiyat teklifimizi de sunabiliriz. Mersin evden eve taşımacılık firması olarak verdiğimiz bütçelerin üstünde bir fiyat talep etmeyiz. Eski adresinizden alınan eşyalarınız sigortalı olarak yeni adresinize taşınır. Her an müşterilerin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için göreve hazır olan arkadaşlarımız müşteri memnuniyeti hedeflerinizi en üst seviyelerde karşılayabilmek için güler yüzlü hizmetler verirler. Mersin evden eve firması olarak sektörün en başarılı ve tercih edilen firması seçilebilmek için kurumsal olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızı kalite standartları çerçevesinde daima güncelleriz. Şirketimiz ev nakliyesinde işyeri taşınmasına kadar ve gerektiğinde de asansörlü sistemlerle farklı kategorilerde ihtiyaçları karşılayabilecek donanıma sahiptir. Sabit ve mobil numaralarımız üzerinden bize istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz gibi WhatsApp uygulaması ile de bilgilendirme yapabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler veren Mersin evden eve taşıma firması olarak çalışma prensiplerimiz arasında kalite, güven ve profesyonellik yer almaktadır. Müşterilerimiz ile en önce kaliteli ve anlaşılır bir iletişim kurarız. Yaptığımız işte kadrolu olarak çalışan deneyimli ekiplerimiz sektörde fark yaratacak kabiliyete sahiptir. Verdiğimiz hizmetler keşif çalışmaları ile başlar ve en küçük parça dâhil olmak üzere yeni adrese taşınana kadar kesintisiz olarak devam eder. Aldığımız işleri en üst seviyede kalite ile tamamlamak ve bunu hızlı bir şekilde bitirmek işimizin en önemli kısmıdır.

Kadromuz deneyimli elemanlar, taşıma araçları ve kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Güçlü kadromu ile istenen her yerde evden eve taşıma veya iş yeri taşıma alanlarında hizmet verebiliriz. Şehirlerarası taşımalarda araçlarımız uzun yol tecrübesine sahip şoförler tarafından kullanılmaktadır. Mersin Yiğit Evden Eve Nakliyat ve Depolama olarak en önem verdiğimiz konu işimizi pozitif bir şekilde tamamlayarak olumlu müşteri referansları kazanabilmektir. Özellikle askılı tekstil ürünleriniz için geliştirdiğimiz askılı kolilerimiz ile hem taşınma kolaylaşır hem de giysileriniz zarar görmeden yeni dolaba transfer edilir.

Çıtamızı yükseltmek için emin adımlarla yol alırken sizlerin desteğini de alarak başarı grafiğimizi her geçen gün artırmak en çok değer verdiğimiz konudur. Mersin’in en iyi evden eve nakliyat firması olarak teknolojik imkânlardan her zaman faydalanır ve özel paketleme malzemelerimiz sayesinde eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde ve güvenli ortamlarda taşırız. Ayrıntılı bilgi için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. 0536 833 84 63

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *