Emirates’in yeni koleksiyon oyuncakları ve çantalarıyla çocuklar “iyisiyle uçmanın keyfini çıkarıyor”

«

Aile dostu bir havayolu şirketi olan Emirates, yarının yolcuları olan minik müşterilerine değer vererek sürekli olarak onların uçuş deneyimi için yatırım yapıyor. Çocukların konforu için özel olarak tasarlanan çok çeşitli ürün ve hizmetler kapsamında, Emirates, çocuklara özel seyahat kitlerinde bebeklerin, küçük çocukların ve 12 yaşa kadar daha büyük çocukların değişen ihtiyaçlarını ve tercihlerini dikkate alan yeni bir döneme geçiyor.

In-house tasarımcılar ile pazarlama ve ürün uzmanlarından oluşan yaratıcı bir ekip tarafından sürdürülebilir malzemeler kullanılarak tasarlanan yeni seyahat kitleri dünya keşfi ve çeşitlilik temalarına yer verirken, 0-2 yaş, 3-6 yaş ve 7-12 yaş aralıkları için ayrı içeriklerle hazırlandı. EN71 ve Körfez Bölgesi oyuncak güvenlik standartları uyarınca Intertek güvenlik sertifikasına sahip olan kitler, sık seyahat eden yolcular ve Emirates koleksiyoncuları için her yıl yeni tasarımlarda sunulmaktadır.

Minik yolcular için her şey düşünüldü

Emirates’in bebek kitlerinde; yeniden kullanılabilir alt değiştirme örtüsü, pişik kremi ve temizlik mendilleri, hatıralık silinebilir mama önlüğü, yumuşak bir battaniye eşliğinde koltuk arkasına veya bebek arabasına takılabilen yatıştırıcı titreşimli pelüş oyuncak, pilot veya kabin ekibini temsil eden pelüş bir Emirates karakterinden oluşan hatıralık “uyku arkadaşları” gibi bir ebeveynin konfor ve hijyen için uçakta ihtiyaç duyabileceği her şey yer alıyor.

Yüksek kaliteli ve sürdürülebilir kit, yeniden kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Renkli çantaların üzerinde, Emirates havayolunun 140 varış noktasından oluşan global uçuş ağında hizmet ettiği insanları, şehirleri ve kültürleri temsil eden el çizimleri yer alıyor. Emirates’in dünya çapındaki hayran kitlesi arasında hızlı bir şekilde koleksiyon parçası haline gelen benzersiz tasarımda; ikonik Dubai şehrinin simgeleri, gündüz ve gece manzaraları, Emirates’in amiral gemisi olan A380 uçağı, ulusal kıyafetler ve   etnik kökenler vasıtasıyla çeşitliliği ön plana çıkarmak üzere Emirates’in dünyanın tüm kültürlerinden insanlarla el ele tutuşan güler yüzlü kabin ekibi ve pilotları yer alıyor.

3-6 yaş arası minik kaşiflerin ilgisini çekiyoruz

Emirates’in 3-6 yaş çocuklara özel seyahat kitleri, minik yolculara anı olması ve dünyayı gezmenin heyecanını yaşamaları için tasarlandı. Bu yaş grubundaki çocuklara modaya uygun bir bel çantası, daha büyük bir sırt çantası veya spor aktivitelerinden oyuncakların taşınmasına kadar çeşitli amaçlarla kullanıma uygun şekilde tasarlanan büyük bir spor çantası veriliyor. Çocukların ayrıca ice uçak içi eğlence sistemi için küçük kulaklarda yumuşak ve konforlu uyum sağlayan özel kulaklıkları da olacak. Seyahat kiti içinde sağlığa zararlı olmayan boyama kalemlerinin de yer aldığı ilgi çekici bir “Benimle Uç” aktivite paketi de yer alıyor. Bu pakette çocuk dostu dünya haritaları, yapbozlar, çizim eğitimleri, boyama sayfaları, Dubai ve çevrenin korunması ile ilgili eğitim aktiviteleri bulunuyor.

Kitler, yüksek kaliteli ve sorumlu kaynaklar tercih edilerek tedarik edilmiş malzemelerden üretildi. Bu malzemeler arasında her çanta için 4 adete kadar kullanılan plastik şişeler de yer alıyor.

7-12 yaş arası çocuklar için havalı ürünler

7-12 yaş çocuklara, yaş grubuna hitap eden ince ve havalı çizimlerle tasarlanan yüksek kaliteli, yeniden kullanılabilir bir bel çantası, daha büyük bir sırt çantası veya büyük bir spor çantası veriliyor. Benzersiz tasarımda seyahat ve keşif sevgisini teşvik etmek için Dubai’nin simgeleri, Emirates uçağı, kabin ekibi ve pilotları ile dünyanın dört bir yanından ikonik simgeler yer alıyor. Çantalar, tamamen sürdürülebilir malzemelerden ve dönüştürülmüş plastikten üretildi. Her bir çantayı üretmek için 7 adete kadar şişe geri dönüştürüldü. 7-12 yaş çocuklara ödüllü ice uçak içi eğlence sistemi için özel kulaklıklar da verilecek.

Çocuklar Emirates’te iyisiyle uçuyor

Emirates kabin ekibi unutulmaz seyahat anıları yaratmak için şipşak Polaroid kamera ile uçaktaki özel anları çekerek limited edition bir fotoğraf çerçevesinde çocuklara hediye olarak veriyor.

Bebeklerin uyku saatinde güven ve konforunu sağlamak adına, Emirates uçuşlarındaki 2 yaşın altındaki bebekler için bebek beşiği rezervasyonu yapılabiliyor ve ayrıca tüm tuvaletlerde alt değiştirme masaları bulunuyor. Ebeveynlerin veya refakatçilerin  uçuş sırasında ihtiyaç duyması halinde, uçakta bebekler için organik bebek maması, mama sütü ve biberon mevcuttur.

GCC’deki bazı kısa mesafeli uçuşlar dışında, hemen hemen tüm güzergâhlarda 2 yaş üzeri çocuklar için çocuk yemekleri servis ediliyor. Özel tasarım renkli yemek tepsisinde servis edilen çocuk menülerinde çocukların rağbet gösterdiği nugget, makarna, mini hamburger ve pizza gibi favori yemeklerin yanı sıra sağlıklı atıştırmalıklar, tatlılar, meyve suyu ve su dâhil lezzetli ve kaliteli seçenekler yer alıyor.

Emirates, uçuş boyunca film ve çocuklara özel televizyon programlarını izlemek için heyecanlanan çocuklara, ödüllü ice uygulaması üzerinden Cartoon Network, CBeebies ve Nickelodeon kanallarındaki en iyi film ve diziler dâhil çok geniş bir çocuk programı seçkisi sunuyor. Uygulamada Hotel Transylvania: Transformania, The Tiger Rising, Lyle, Lyle, Crocodile, Tad the Lost Explorer ve Harry Potter film maratonu yapmak isteyen çocuklar için 16 Harry Potter filmi içeren özel bir “Sihir Dünyası” klasörünün yer aldığı Emerald Tablet dâhil 100’den fazla çocuk filmi ile The Amazing World of Gumball, Teenage Mutant Ninja Turtles, Lego Jurassic World: Legends of Isla Nublar,  SpongeBob SquarePants, Star Trek: Prodigy, The Adventures of Puss in Boots gibi popüler diziler bulunuyor.

Emirates, genç müzik tutkunları için yüzlerce müzik kanalının yanı sıra 100 video oyunu sunuyor. Çok oyunculu oyunlarda farklı koltuklardaki iki oyuncu birlikte oynayabiliyor.

Emirates ile unutulmaz seyahat deneyimleri

Uçağa biniş noktalarında, Emirates tüm uluslararası havalimanlarında ailelere öncelikli biniş imkânı sunuyor. Emirates, Dubai Havalimanı’nda bebekler ve küçük çocuklar için ücretsiz bebek arabası ile yoğun seyahat dönemlerinde Dubai Havalimanında ailelere özel bir check-in alanı sağlıyor. Dubai Havalimanındaki  A ve B bölümlerindeki First ve Business Class Dinlenme Salonlarında yer alan çocuk oyun alanlarında atari salonu kalitesinde oyunlar ve Sony PlayStation terminalleri bulunuyor. Dubai Havalimanındaki First ve Business Class Dinlenme Salonlarında konforlu emzirme alanları ve alt değiştirme yerleri bulunan anne ve bebek bakım odaları da yer alıyor.

Emirates, yalnız seyahat eden veya ebeveynleri farklı bir sınıfta seyahat eden 5-11 yaş arası çocuklar için benzersiz bir Refakatçisiz Çocuklar hizmeti sunuyor. Dubai Havalimanı’nda çocukların uçuşlarını beklerken içeceklerin ve atıştırmalıkların keyfini çıkarabileceği, video oyunları, ücretsiz Wi-Fi, konforlu koltuklar ve çocuk tuvaletleri gibi imkânlara sahip özel bir Refakatçisiz Çocuklar Dinlenme Salonu bulunuyor. Refakatçisiz Çocuklar hizmeti, çocuklara yolculuklarının her bir adımında Emirates yer hizmetleri personelinin ve kabin ekibinin refakat etmesini ve göz kulak olmasını sağlıyor. Ekipteki uzmanlardan biri çocuğu Refakatçisiz Çocuklar check-in bankosunda karşılayarak havalimanında çocuğa eşlik ederek  güvenlik ve pasaport işlemlerine yardımcı olup uçak kapısında kabin ekibine teslim ediyor. Çocuk, varış noktasına ulaştığında ekipteki uzmanlardan biri uçak kapısında çocuğu karşılıyor ve havalimanındaki işlemlerde çocuğa yardımcı olarak ebeveynine veya koruyucu ailesine teslim ediyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *