Elite World Kuşadası Açıldı!

Elite World Kuşadası, 12 ay boyunca bölge turizmine canlılık katacak lüks bir konaklama deneyimi sunuyor.

«

Elite World Kuşadası: Bölge Turizmine 12 Ay Canlılık Getirecek Yeni Otel Açıldı!

Elite World Hotels & Resort, Kuşadası’nda turizme yeni bir soluk getirecek olan Elite World Kuşadası otelini hizmete açtı. Zincirin ilk “management” oteli olarak tanıtılan Elite World Kuşadası, 136 odası, SPA merkezi, toplantı odaları ve yeni açılan balık restoranı ve kafe markası ile bölge turizmine yıl boyunca canlılık katmayı hedefliyor.

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden biri olan Elite World Hotels & Resorts, eşsiz turizm cennetlerinden Kuşadası’nda yeni otelini açtı. Açılışa, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Elite World Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Vedat Elik, Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Elik, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, CEO Orkun Petekçi, Kuşadası protokolü ve basın mensupları katıldı.

Kuşadası’nın tam kalbinde yer alan Elite World Kuşadası, hem tatil hem de iş amaçlı konaklamalar için 12 ay boyunca misafirlerine hizmet verecek. Marina manzaralı 136 odası bulunan otel, iki lüks restoranı, kafesi, Fit Life SPA & Health Center’ı ve toplantı odaları ile bölge turizmine önemli bir katkı sağlayacak.

Zincirin İlk “Management” Oteli

Türkiye genelinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren İlkin Turizm’in yatırımcı olduğu otelde, Elite World Hotels & Resorts mülk sahibi adına işletmenin yönetimini üstleniyor. Elite World Kuşadası, marina manzaralı konumu ve üstün hizmetleri ile birlikte zincirin gastronomi markalarıyla da Kuşadası turizmine canlılık getirecek.

Beş yıldızlı kategoride Elite World markasıyla hizmet verecek otelde, zincirin SPA ve wellness markası Fit Life Spa & Health Center da yer alıyor. SPA merkezinde misafirler; açık ve kapalı havuz, sauna, buhar odası, masaj, Türk hamamı, kese odaları, macera duşları ve vitamin barda hizmet alabilirken, fitness salonunda da spor yapma imkânına sahip olacaklar.

Ege Bölgesinin Yerel Lezzetleri Savlo’da

Elite World zincirinin restoran markası Elite Restaurant’ın yanı sıra, zincirin yeni balık restoranı markası Savlo da ilk kez Kuşadası’nda misafirlerle buluşuyor. Savlo; Ege Denizi’nden ve Ege ovalarından taze mevsim sebzeleri ve meyveleriyle hazırlanan meze menüleri ve günlük deniz mahsulleri ile konuklarına eşsiz bir gastronomik deneyim sunmayı hedefliyor. Restoranda, soğuk sıkım zeytinyağları, doğal mandıralardan gelen süt ürünleri ve ata tohumları ile üretilen ürünler kullanılıyor. Ege bölgesinin özenle seçilmiş mahsulleri, en orijinal tatlarla misafirlere sunuluyor.

Restoranlara ek olarak, Elite World’ün yeni kafe markası Vington da otel bünyesinde hizmet veriyor. Yerel şarap bağlarından dünyaca ödüllü şarap seçenekleri, imzalı kokteyller, nitelikli kahveler ve gurme atıştırmalıklarla Vington, misafirlerine farklı lezzetler sunuyor.

12 Ay Açık Etkinlik Alanları

Etkinlik ve iş toplantıları için ideal olan ve yıl boyunca hizmet vermesiyle bir avantaj sağlayan Elite World Kuşadası’nda, farklı büyüklük ve kategorilerde 6 toplantı salonu bulunuyor. Elite World Kuşadası, zincirin pazarlama gücünü de kullanarak iş ve toplantı organizasyonlarını Kuşadası’na taşıyarak bölge turizmine yıl boyunca canlılık kazandırmayı amaçlıyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *