Denizle Seyahat

DenizBank ile seyahat planlarınızda hız ve kolaylık! Denizle Seyahat ile her an her yerden tek tıkla ulaşın.

«

DenizBank, seyahat planlamalarını hızlandıran ve kolaylaştıran “Denizle Seyahat” platformunu kullanıcıların hizmetine sunarak seyahat deneyimini daha pratik hale getiriyor. Artık uçak bileti, otel rezervasyonu, ve havalimanı transferi gibi seyahatle ilgili tüm işlemler, güvenli bir şekilde tek bir noktadan gerçekleştirilebilecek.

DenizBank müşterileri, www.denizleseyahat.com web sitesi ve DenizKartım uygulaması aracılığıyla kolayca erişebilecekleri YKM Turizm iş birliğiyle geliştirilen platformu kullanarak, istedikleri banka veya kredi kartı ile uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama, transfer, otobüs bileti, cruise ve paket turlar gibi birçok hizmete kesintisiz erişim sağlayabilecekler.

DenizBank kredi ve banka kartı sahipleri, platform üzerinden kazandıkları alışveriş bonuslarını üç kat değerli olarak kullanma avantajına sahip olacak ve kendilerine özel sunulan avantajlardan faydalanabilecekler.

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran, müşteri deneyimini zenginleştiren yenilikçi çözümleri sunmanın DenizBank’ın öncelikleri arasında olduğunu belirtti. “Denizle Seyahat” platformunun, seyahat planlamalarını kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayan önemli bir proje olduğunu vurgulayarak, müşterilere geniş bir ürün yelpazesi, avantajlı kampanyalar ve özel finansal çözümlerle kişiselleştirilmiş seyahat deneyimi sunma hedefine vurgu yaptı.

DenizBank, seyahatseverlere özel olarak tasarlanan bu yeni hizmetiyle müşterilerinin yanında olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, Denizle Seyahat platformu üzerinden sürekli yenilenecek kampanyalar ve özel finansal çözümlerle seyahat deneyimlerini daha da zenginleştirmeyi sürdüreceklerini ifade etti. DenizBank, teknoloji ve inovasyondaki liderliği sayesinde her an her yerden erişilebilir, kolay ve güvenli bankacılık hizmeti sunma taahhüdünü sürdüreceğini belirtti.

DenizBank, 1997 yılında Zorlu Holding tarafından satın alınarak başlayan bir bankacılık yolculuğuna sahiptir. Banka, Dexia bünyesine katıldıktan sonra, hisseleri önce Sberbank’a, daha sonra ise Emirates NBD’ye devredilmiştir. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu, farklı finansal hizmetleri bir araya getirerek “finansal süpermarket” oluşturma hedefini benimsemiştir. Türkiye genelinde 81 ilde 685 şube ve 14 binin üzerinde çalışana sahiptir. Ayrıca, altı yerli, üç uluslararası finansal iştiraki ve altı yerli finansal olmayan iştiraki bulunmaktadır. Uluslararası iştirakleri arasında Eurodeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow yer almaktadır.

Gezi haberleri ile ilgili tüm blog ve basın bildirileri için https://gezibulteni.com/geziblog/

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *