Das 3917 Yeni Sezonu “Das Wintermania” ile Açıyor

«

Türkiye’nin gözde kayak merkezi Erciyes’in en popüler oteli DAS 3917 yeni sezonunu heyecanla beklenen “DAS WINTERMANIA” ile açıyor. 22-24 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek üç günlük etkinlik serisinde çok sevilen Lehar, Avangart Tabldot, Elif ve Drumstone gibi ünlü Dj performanslarının yanı sıra DAS Après alanında gerçekleşecek Happy Hour’larda Tai konuklara unutulmaz bir müzik zevki yaşatacak. Sezon boyunca eğlencenin doruklarına ulaşacağınız DAS 3917, yeni yıla girerken konukları için unutulmaz bir hafta sonu etkinliği planlıyor. Stand-up showları, canlı caz performansları ve ‘’DAS Kids Fest’’in olduğu ‘’DAS New Year Weekend’’de konuklar; Özlem Başar, Simge Eğrilmez ve DJ Göktuğ performanslarıyla yeni yıla, dolu dolu bir hafta sonu ile merhaba diyecek. Bu kış da sezonun birbirinden eğlenceli etkinlikleri DAS 3917’de.

Türkiye ve Avrupa’nın gözde kayak merkezi Erciyes’in en popüler oteli DAS 3917, bu sezonda da oldukça iddialı. Kısa sürede kayak tutkunlarının buluşma noktası olan ve festival tadındaki etkinlikleriyle büyük beğeni toplayan DAS 3917, bu kışı heyecanla beklenen “DAS WINTERMANIA” ile karşılıyor. 22-24 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan üç günlük etkinlikte Lehar, Avangart Tabldot, Elif, Drumstone gibi ünlü Dj’lerin performanslarının yanı sıra DAS Après alanındaki Happy Hour’larda Tai, konuklara unutulmaz bir müzik zevki yaşatacak. Etkinlik kapsamındaki workshoplar, snowmobile, trekking ve ATV safari gibi eğlenceli aktiviteler ise macera tutkunları için özel olarak planlandı. Bol oksijenli geniş açık hava alanlarının yanı sıra şık odaları, lounge’ları, SPA merkezi ve restoranıyla kış boyu yine unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak olan DAS 3917, sezon boyunca macera ve eğlence dolu etkinlikleriyle bu yıl da kayak tutkunlarının gözdesi olacak.

Das 3917 Yeni Sezonu "Das Wintermania" ile Açıyor
Das 3917 Yeni Sezonu “Das Wintermania” ile Açıyor

‘’DAS WINTERMANIA’’ ile sezona benzersiz bir giriş yapacak olan DAS 3917, yılbaşı için ise konuklarına unutamayacakları bir hafta sonu etkinliği planladı. 29 Aralık – 1 Ocak arası sürecek olan ‘’DAS New Year Weekend’’, yeni yıla eğlenceli anılarla girmeniz için özenle planlandı. ‘’DAS New Year Weekend’’e katılan konuklar, lounge’da gerçekleşecek olan ‘’Comedy Club’’ etkinlikleri ve canlı caz performanslarıyla keyifli vakit geçirirken, çocuklar da ‘’DAS Kids Fest’’te eğlenceli anlar yaşayacak. DAS Après alanında ise Özlem Başar, Simge Eğrilmez ve DJ Göktuğ konukların müzik zevkini zirveye çıkaracak.

Kayseri şehir merkezine 25, Erkilet Havaalanı’na 30 kilometre mesafede konumlanan DAS 3917, kara yoluyla kolay ulaşım imkanları, pistlere yakın konumu ve birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle yeni dönemin en gözde kayak otellerinden. Unutulmaz bir kış tatili için hemen yerinizi ayırtın.

Adres: Hisarcık Mah. Tekir Yaylası Küme Evler No: 126 Melikgazi Kayseri
Telefon: (0352) 342 39 12
Instagram: das.3917

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *